• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Beyin Bedava - Türkçe

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Turkiyenin en pozitif insani, ve soyledigi o pozitif soz, "beyin bedava". Bu guzel ve ders verici fenomen beyinlerden ve telefonlardan silinmesin diye oyunlaştırılmış.

Bedava bilgiler

Beyin toplama oyununda bizzat kahramani yonlendirerek beyinleri toplayabilir ve rekorlar kirarak kendinizi dunya genelindeki en bedavacilar listesinde ust siralara tasiyabilir, kendinizi kanitlayabilirsiniz!

O halde, Beyin Bedava!

beyin-bedava.webp

Uygulamanın videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini kabul etmelisiniz.
Daha detaylı bilgi için çerezler sayfamızı inceleyin.

Cahilliğime ver ama Android ney yada bu oyunlar hangi telefonlarda kullanılabiliyor, yani hangi telefonlarda Android var
Benim telefonda destekliyor mudur Androidi :) Şu telefon teknolojisinden o kadar uzağım ki:)

Cahilliğime ver ama Android ney yada bu oyunlar hangi telefonlarda kullanılabiliyor, yani hangi telefonlarda Android var
Benim telefonda destekliyor mudur Androidi :) Şu telefon teknolojisinden o kadar uzağım ki:)

Samsung s5660 Galaxy gibi blacberry htc tablet gibi ve benim vadafone smart da bulunan bir işletim sistemidir akıllı telefon gibi yani

google play storede buna benzer bir kaç oyun var android sürümüne göre deişiyor destekleyen tel listeside var .. güzel kapsamlı bir oyun bende vardı sildim :)

Android, cep telefonları ve tabletler için google tarafından geliştirilen bir işletim sistemi. Apple firmasının IOS5 işletim sistemine karşı üretilmişti ama açık kaynak (linux) kodlu olması çok fazla sayıda geliştiricinin olaya dahil olmasını sağladı. Bu yüzden aşırı hızlı gelişen bir işletim sistemi artı bolca play store'da sanırım şu an Türk geliştiricilerin yazdığı uygulamalar da dahil olmak üzere 100 binden fazla indirilmeye hazır, % 95 ücretsiz uygulama mevcut.

Android, cep telefonları ve tabletler için google tarafından geliştirilen bir işletim sistemi. Apple firmasının IOS5 işletim sistemine karşı üretilmişti ama açık kaynak (linux) kodlu olması çok fazla sayıda geliştiricinin olaya dahil olmasını sağladı. Bu yüzden aşırı hızlı gelişen bir işletim sistemi artı bolca play store'da sanırım şu an Türk geliştiricilerin yazdığı uygulamalar da dahil olmak üzere 100 binden fazla indirilmeye hazır, % 95 ücretsiz uygulama mevcut.

aynen süper oyunlar var tülüm bile var artık kemence zurna pıyano gibi bir sürü şey el feneri disko topu akla gele bilecek birsürü şey var ama bir andirodin olması lazım hele sürümü yüksekse yaşadın ..

Beğendiğiniz uygulamaları paylaşabilirsiniz arkadaşlar. Hem ön bilgi sahibi olur indirmeden.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri