buda kısaca ben

wien06

V.I.P
V.I.P
Foruma bu sekilde Otobiyografisini ekliyerek giris yapan ender üyelerimizdensin. Bu da gösteriyorki forumumuz gercektende aktif bir üyeye sahip oldu.

Aramiza hos geldin zevzek

zevzek

zevzek®
Özel üye
Foruma bu sekilde Otobiyografisini ekliyerek giris yapan ender üyelerimizdensin. Bu da gösteriyorki forumumuz gercektende aktif bir üyeye sahip oldu.

Aramiza hos geldin zevzek

teşekkür ederim üyelerle bu kadar ilgili olmanız dikkatimi çektibu aktifliğimi daha çok arttırdı desem yalan olmaz.oysaki forumlara çok girme alışkanlığım yoktu

oku bunları e-Pack hanfendi :v

zevzek

zevzek®
Özel üye
e-pack ozel msjyazmam için 40 msj a ulaşmam gerekiyormuş oyuzden sana burdan yazıyorum kos kos radyoya dedin bisi bilmeden daldık kepaze olduk sayende :@

wien06

V.I.P
V.I.P
e-pack ozel msjyazmam için 40 msj a ulaşmam gerekiyormuş oyuzden sana burdan yazıyorum kos kos radyoya dedin bisi bilmeden daldık kepaze olduk sayende :@

Zevzek aslinda özel mesaj yazmana gerek kalmadan direk olarak üyelerimizin profiline yazabilirsin.

Sana bir kolaylik yapiyim burdaki @e-PaCk yazisina tiklarsan direkt olarak e-pack profiline ulasabilirsin oraya yazabilirsin.;)

Forumda üye profillerine mesaj yazmak istersen hangi üyemize mesaj yazacaksan ana sayfada mesaj yazmak istedigin üyemizin ismine tikladigin zaman direkt olarak üye profiline ulasabilirsin.