• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

buda kısaca ben

Gözünüz doysun diyecegim ama olmaz ayıp olacak yeni üyemizin üstüne niye bu kadar çok gittniz diyecekler uyarı alacagızz o yüzden demiyorum.. :P

ben sizin bankanızdaki parayı hic birarada görmedimm beaa :P :C

zevzek

zevzek®
Özel üye
bankamdaki tedirginliğim iyice arttı şimdi
gözünüzmü var mutluluğumda CTL yi çokmu gördünüz diye bir şarkı var bilirmisiniz :))

gerçekten bende çok şaşırmadım değil hatta bi ara iyice yaklaştım ekrana 2.000 falan olmasın dedim ama gorunce şimdi hak verebiliyorum sizlere :)))

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Ben o kadar zengin değilim ama zekatımı sana verdim zevzek;)..kolay kolay kimseye yapmam...kıymetini bil..benimkini bile baskaları almıstı ..o kadar yani..millete merak edecek simdi ne aldı diye.;P.güle güle kullan..;):D

zevzek

zevzek®
Özel üye
Ben o kadar zengin değilim ama zekatımı sana verdim zevzek;)..kolay kolay kimseye yapmam...kıymetini bil..benimkini bile baskaları almıstı ..o kadar yani..millete merak edecek simdi ne aldı diye.;P.güle güle kullan..;):D

çok teşekkürler syn ege miktar belli etmiyelim sonra laf oluyor :) allah kabul etsin :))