Çanakkale geçilmezdi

İstediğim cevapları veriyosunuz aslında...
Amerikan emperyalizminin revizyonist ülkelerde sevdirilme çalışmaları bugün kü gençlikte başarılı olunmuş. Avrupa birliği sevdasına düşmüş komprador iktidar ve kalıntıları gençlerimize onlardan etkilenmesi kaçınılmaz olan çocuklarımıza teknolojiyi oyuncak niyetine öğretti .Öğretmeyede devam ediyor. Zevke düşmek geleceğe vurulan kelepçe olduğuna göre sorgulayan nesil yetiştirmek imkansızlaşır.Cep telefonlu internet çocukları yetiştirdi toplum. Haliyle kendi kültüründen uzaklaşarak sapkınlıklar olasıdır. Kişisel mücadele ile Türklük onurunu (aynı zamanda ezilen halkların) kurtarmak için emperyalizme ve işbirlikçilerine karşı örgütlemek herkesin görevidir. Haydin dayanışmaya....

Amerikan emperyalizminin revizyonist ülkelerde sevdirilme çalışmaları bugün kü gençlikte başarılı olunmuş. Avrupa birliği sevdasına düşmüş komprador iktidar ve kalıntıları gençlerimize onlardan etkilenmesi kaçınılmaz olan çocuklarımıza teknolojiyi oyuncak niyetine öğretti .Öğretmeyede devam ediyor. Zevke düşmek geleceğe vurulan kelepçe olduğuna göre sorgulayan nesil yetiştirmek imkansızlaşır.Cep telefonlu internet çocukları yetiştirdi toplum. Haliyle kendi kültüründen uzaklaşarak sapkınlıklar olasıdır. Kişisel mücadele ile Türklük onurunu (aynı zamanda ezilen halkların) kurtarmak için emperyalizme ve işbirlikçilerine karşı örgütlemek herkesin görevidir. Haydin dayanışmaya....

:D belkide siz istediğim cevabı veriyorsunuz batı özentisi ile gelişen ahlaki çöküntünün belirtisi değilmidir bu birde bu aralar örgüt kelimesi bile yasaklandı ergenekonun içine alıyorlar :)

Korkulara yenilmemeliyiz demi. Nice canlar verdik emperyalizmle,oligarşiyle mücadeleye. O zamanlar korkmadık yine korkmayacağız. Bağımsız Türkiye şiarımızdır...

Yukarida yazdiklarinin hepsine katilirim ama biri haric. Parantez icinde yazdgin (aynı zamanda ezilen halkların) burda neyi kastettigini anlamamdim. Eger ezilen halklar arasinda Türkiyede yasiyan kürtler gibi etnik gruplardan bahsediyorsan korkarim sende yukarida bahsettigin emperyalist grublarin tuzagina baska bir noktada düsmüs oluyorsun. Cünkü bu gruplarin Ülkemmiz üzerinde oynadiklarin oyunlarin en büyük ve en basta geleni ezilen halklar söylemini tüm kesime kabul ettirmek onlar biliyorki bu söylemi kabul ettirdikleri an Ülkemizi parcalamak daha kolay olacaktir.

Burda sunu büyük ictenlikle belirtmek isterimki malesef hem Ülkemizde hemde disarida Türklerden baska ezilen bir halk yoktur. Yine malesefki biz Türkler her zaman baskalarina sirin gözükmek icin her zaman kendimizden taviz vermisizdir.

Olayı dramatize etmeye gerek yok..Öyle bir kastım olsaydı parantez içine almadan direkt yazardım merak etmeyin..

Benim olayi dramatize etmek gibi ne gayem nede amacim var. Benim amacim yanlis anlamalarin önüne gecmek siz öyle bir kastim yok diyorsunuz(Aciklama icin tesekkürler) Ama o yaziyi okuyanlar yanlis anliyabilirler bu durumda sizde söylemlerinizle ters duruma düsmüs olabilirdiniz.

Meraklanmayın wien06 farklı düşünen insanlar doğru anlasalar bile kendilerine dahi kabul ettirmezler doğruyu. Nasıl anlamak istiyorsa öyle anlar nasıl bakmak istiyorsa öyle bakar ne kadar açıklayıcı olursanız olun.

Meraklanmayın wien06 farklı düşünen insanlar doğru anlasalar bile kendilerine dahi kabul ettirmezler doğruyu. Nasıl anlamak istiyorsa öyle anlar nasıl bakmak istiyorsa öyle bakar ne kadar açıklayıcı olursanız olun.

Bu konuda gercektende cok haklisin ama yinede biz bu tip anlamalara meyil vermemek icin düsüncelerimizi ve fikirlerimizi daha acik anlatirsak belkide gercektende yanlis anlayanlari bu fikirlerinden kurtarmis oluruz. Sizinde belirttiginiz gibi sabit fikirli olanlara ne kadar aciklama yaparsak yapalim kesinlikle ikna edemeyiz. Cünkü onlar kendi fikirlerini her zaman dogru olarak kabul ederler yanlis oldugunu bilseler dahi benim burdaki gayem fikri sabit olmayanlari dogru bilgilendirmekti.

Geri