Çanakkale geçilmezdi

tamam ben söyliyim :D Çanakkale yüzlerce verdiğimiz şehitle geçilmesede her yönüyle günümüzde çoktan geçildi :)

Siz yorumunuzu yazdınız fakat direk yazılanları düzeltme gibi bir çaba içerisinde olmanıza anlam veremedim sadece. Sizin istediğiniz gibi yazmak zorunda olduğumu hissettirdiniz bana.

Siz yorumunuzu yazdınız fakat direk yazılanları düzeltme gibi bir çaba içerisinde olmanıza anlam veremedim sadece. Sizin istediğiniz gibi yazmak zorunda olduğumu hissettirdiniz bana.

Eger benim öyle bir niyetim ve gayem olsaydi yorum yapmaz direk olarak sizin yazdiginizi kendim düzeltirdim. Eger benim yazdiklarimi okursaniz sizin fikirlerinizi destekledigimi sadece bir konuya aciklik getirmenizi istedim. Bunuda istememdeki maksat yine sizin yanlis anlasilmanizi önlemekti. Sizin aciklamanizdan sonrada sizi destekledim. aciklama istemeyle düzeltme arasinda nasil bir iliski kurdunuz anlamadim.

Eger benim öyle bir niyetim ve gayem olsaydi yorum yapmaz direk olarak sizin yazdiginizi kendim düzeltirdim.
Pardon adminsinizya.... Susmazsam karizmanız çizilir. Bunuda espiri olarak kabul edinde kapansın gereksiz olan bu tartışma... Üzerine ekleme yapmazsanız sevinirim.

Olayı dramatize etmeye gerek yok..Öyle bir kastım olsaydı parantez içine almadan direkt yazardım merak etmeyin..

Konuyu okuduğumda en son yukarıdaki yorum vardı. Gerçekten de anlayamadım durumu acaba neden yapılan bir yoruma bu kadar sertçe bir cevap verilmiş diye doğrusu. Forumda yapılan her yoruma bir başkasının yorum yapma ve anladığını yazma hakkı varken olayı dramatize etmekle itham edilmiş direkt karşıdaki.

Bundan sonrakilere bakalım.

Son sözü söyleyen olmak gibi bir egonuzmu var sizin wien ?

Pardon adminsinizya.... Susmazsam karizmanız çizilir. Bunuda espiri olarak kabul edinde kapansın gereksiz olan bu tartışma... Üzerine ekleme yapmazsanız sevinirim.

Son yorumunuza bakılırsa son sözü söyleme egosu olan siz gibi görünüyorsunuz üstelik bunu da o "esprili" bir ima ile dile getirip sözünüz üzerine söz söyleyenin yorumunu gereksizlikle suçluyorsunuz. Burası bir forum "saygı" çerçevesinde düşüncelerinizi dile getirmek tabii ki hakkınız. Böyle bir tavırla son noktayı koymak kabalık çerçevesinden de çıkıp "saygısızlığa" gidiyor. Burada kimsenin düşüncelerine yetki sırasına göre önem verilmiyor. Ama durumu böyleymişcesine lanse etmeniz hiç hoş karşılanır bir tavır değil. Kimseyi yapmadığı bir suç ile baştan yargılayamazsınız. Ama açıkça böyle bir durum söz konusu. Yine de bu davranışınızı biz sizin önyarganızı veriyoruz ve tekrarının yaşanmayacağını da diliyoruz. Umarım bu bilgilendirme niteliğindeki açıklama "önyargı"sız ve "ego"suz insanlarla birlikte olduğunuz konusunda ikna edici olmuştur.

Güzel bir dayanışma örneği vermişsiniz. Sizde haklısınız dayanışma olmazsa üstünlükte olmaz. Umarım bu dayanışma her alanda örnek teşkil eder.

Yine kendince beni de konya dahil ederek ahkam kesip başkalarını suçladığın son sözü söyleme egona engel olamamışsın. Yeni gelen birinin (veya eskisin) forumda bu şekilde davranmasına, bu kadar müsamahalı oluşumuzun değerini anlayamamışsın. Hala başka kimliklerin arkasına saklanıp bilinçaltını deşifre ediyosun.

Rahatlamışsındır bak ben de senin hakkında yargısız infazda bulundum.

Wien hocamda son sözü söyleme egosu yoktur söylemesi gerekeni söyler ve gider. Arif olan anlar. Sende var ama yok diyen birisin.

Yukarıdaki sözler son sözler olsun diye yazmıştım ama anlayana. Umarım bu konudaki (bu tartışma içeriğine ait) son söz bu olur. Açıkça belirtiyorum son sözü söyleme egosu bende vardır. Sana laf yetiştirmeye uğraşamam, artı uğraşmakta istemiyorum.

BENDE ÇOK İYİ YAZARIM yorumsuz. Ancak yazmak istemiyorum. Gerekçesi de şudur ki : Forumun ağır abisi olması gereken birisinin klavyesinden bu cümlelerin dökülmesi şaşırttı beni.(UMARIM AYNI USLUPLA CEVAPLAMAZSINIZ BENİ)

(Wien kendisi yanıtlayabirdi beni siz konuya kendiniz dahil oldunuz.)

Evet gayet belli. Konu dışına çıkan herhangi bir mesaj olmaması gerektiğini açıkça belirtmiştik.

Konu ne? Çanakkale geçilmezdi.

Geri