Çerez Gazete

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
haha ellerine sağlık aslann çok güzel olmuş.. :) naptın ettin o fili yedirdin bana.. :D
bide karpuz kabuğu düşürülür mü akla şu sahte diplomayı ben bi değerlendirim.. :P

Fil yeme konusu senden çıktı :D Yerim ben onu dedin :P
Diploma örneğini koyduk değerlendir bence de :D

aslann

Özel üye
iyiki iki kere bayıldık arkadaş:Pneyse bu ambulans işi iyi oldu :Ddondurma yemeye niyetim var :D busefer kesin komalık olurum işe yarar bari :D
emeğine sağlık ünsüz düşünür gazeteci kardeşim çok güzel olmuş bayıldım :D

Teşekkür ederim arkadaşım
iyi ki bayılmışsın diyem bende konu çıktı bana da.Sponsorum gelmedi daha :P

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Haha :D yav kardeşim sende tüm sırları dökmüşsün ..Hayır banka açtığımı niye yazdın şimdi herkes kredi isteyecek :P

Çok renkli bir gazete olmuş sponsor olduğuma değmiş :D Ellerine sağlık @aslann yola devam durmak yok gazetecilik sana yakışmış ...;;)

Düzenleyen yönetici:

aslann

Özel üye
Haha :D yav kardeşim sende tüm sırları dökmüşsün ..Hayır banka açtığımı niye yazdın şimdi herkes kredi isteyecek :P

Çok renkli bir gazete olmuş sponsor olduğuma değmiş :D Ellerine sağlık @aslann yola devam durmak yok gazetecilik sana yakışmış ...;;)

Kardeş faizlerden yürür gidersin ;)

Ünsüz ne yapsa yakışır çok mütevaziyimdir:D

Elimdekilerin hepsini döktüm bir daha ne zaman olur bilemem :D Siz üyelere bağlı açık verin haberinizi yapalım :P Bir de sponsorlara bağlı tabi :D

Buraya siz de haber yapabilirsiniz sadece ünsüze ait bir yer değil :D

Düzenleyen yönetici:

aslann

Özel üye
Yayınlandı ama asıl yeri burası burada da bulunsun ;)

esmVso2.png

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Satmadım yoksa sattım mı ? eee sattıysam nerde paralar ??? Belki de satıp yemişimdir ???? oooooffff aslann yaa kafamı karıştırdın :)