• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Çerezforumun Hırçın Karadeniz kızı

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bu zamana kadar neredeydin be Yeşim sen geldin foruma can geldi tabii bunda Katip abicimin de etkisi çok
Bir geldin pir geldin yani
Güzel bir kalbin var herkesi sarıp sarmalıyorsun kafadar birisin herkesin iyiliği için çabalıyorsun sen ve Katip abim sayesinde iyi kaynatıyoruz sizce bizden iyi bir üçlü olur mu dersiniz?
İlk erkeklerle ilgili açtığın konular ve anketler ilgimi çekti bakış acımızın aynı olduğunu gördüm ve böyle böyle muhabbetimiz koyulaştı inşallah böyle de devam eder

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bu zamana kadar neredeydin be Yeşim sen geldin foruma can geldi tabii bunda Katip abicimin de etkisi çok
Bir geldin pir geldin yani
Güzel bir kalbin var herkesi sarıp sarmalıyorsun kafadar birisin herkesin iyiliği için çabalıyorsun sen ve Katip abim sayesinde iyi kaynatıyoruz sizce bizden iyi bir üçlü olur mu dersiniz?
İlk erkeklerle ilgili açtığın konular ve anketler ilgimi çekti bakış acımızın aynı olduğunu gördüm ve böyle böyle muhabbetimiz koyulaştı inşallah böyle de devam eder
Güzel düşüncelerin için teşekkür ediyorum ❤️Ben Aslında buralardaydımda işim den dolayı malesefki giremedim tabıkı simdide çalışıyorum ama kısa dönem. Bu koronadan dolayı ??

Son düzenleme:

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
eskılerden de aktıftı o zaman da bır turlu sohbet etmek kısmet olmamıstı.geldı yenıden hareketlendırdı forumumuzu ıyı kı de geldi.dılerım soyle uzun uzadıya tanıma fırsatım olur kendısını.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Yeşim bacıyı burada tanıdım.
Kendi halinde paylaşımlar yapmakta.
İlk izlenimlerim iyi yönde, eleştireceğim eksik gördüğüm yerler olursa zamanla söylerim :)
Daha yeniyiz malumunuz :)
tesekkürler zamanla degil gördügün an söylersen sevinirim ve düsüncelerin tesekkür ederim
eskılerden de aktıftı o zaman da bır turlu sohbet etmek kısmet olmamıstı.geldı yenıden hareketlendırdı forumumuzu ıyı kı de geldi.dılerım soyle uzun uzadıya tanıma fırsatım olur kendısını.
Evet zamanim oldukca aktif ligi severim :)) sohbet te severim aslinda ama bir türlü denk gelmiyoruz :))