• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Deja Vu ile Keyifli Röportajımız ..

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
ZeyNoO :
Öncelikle Selamlar. İsim Neydi?

Deja Vu:
Meraba.Bende bugün ismimi dahi yazmadığımı farkettim işte ondan düzenlicektim konumu :)

Adım Ersin

ZeyNoO:
Memnun oldum. Forumumuza hoşgeldin Ersin.
Nickin neden Deja Vu ? :)

Deja Vu:
Hoşbulduk :)
Yaklaşık 6-7 senedir bu nicki kullanıyorum.Gittiğim forumlarda eğer isim doluysa kavga çıkartıp o ismi adminlerin başını yiyerek alıyorum :D
Bir yaz arkadaşlarla tatile gittiğimizde; yolda, gittiğimiz tatil kesimlerinde vs heryerde sürekli aynı bizim gibi geziye çıkmış turistlerle rastlaşıyoduk.Hep aynı kişilerle.Her seferinde de DeJa Vu olduk yine diyodum :) En son bodrumda barlar sokağında Deja vu adında bir bara gitmiştik.Yine onlarla karşılaştık.O deja vu bende kaldı öyle :) O ana kadar Romeo olan nickimi tatil dönüşü DeJa Vu olarak kullanmaya başladım :)

ZeyNoO:
Hiç kullanmadığım bir kelime. Ama senin nickin sayesinde sıkça kullanıcaz gibi görünüyor :)
•••
Neler yapıyorsun? Okuyor musun, Çalışıyor musun? Yoksa boş gezenin boş kalfası mısın? :D

Deja Vu:
Hiç mi olmuyo sende deja vu :)
•••
Bir mobil kontür kartı üretim fabrikasında makine operatörü olarak çalışıyorum.Okumayı bırakalı çok oldu yaş 27 :) bu işimde daha yeniyim 2.5 ay oldu. Daha öncesinde de 9 sene Bosch Siemens beyaz eşya fabrikasında makine operatörü olarak çalıştım(Kovulmadım he kendim ayrıldım ordan :D )

ZeyNoO:
Burada soruları ben sorarım :D gibi ukalaca bir yanıt versem mi diye düşündüm ama vazgeçtim :D
Bu anı daha önce yaşadım sanki dediğim olmuştur ama Deja Vu kelimesi bilinen bir kelime değildi eskiden. Şimdilerde çok popüler. Ve ben pek ısınamıyorum böyle popüler kelimelere :)
•••
Patronla aranızda "Sen kovmadın ben istifa ediyorum" muhabbeti mi geçti yoksa?

Deja Vu:
Tamam ya bir daha sorarsam iki olsun :P
•••
Bazı nedenlerden dolayı şehir değişmem gerekiyordu o yüzden ayrıldım eski işimden.Tabi ki resmiyette bazı katakulliler yaptık.Çünkü; kendi işten ayrılana tazminat vermiyolar.Kovulcak kadar sevilmeyen biri değildim aksine kendim ayrıldığım halde tazminatımı alabilmem için firmanın beni kendileri kovmuş gibi göstermeleri kadar seviliyordum :hey

ZeyNoO
Senin adına sevindim :)
Şakasına söyledim sende sorabilirsin elbette. Tek taraflı sıkıcı olur röportaj.
•••
İşten arta kalan zamanlarında neler yaparsın. Neyle uğraşırsın?

Deja Vu:

Valla çok fazla bir sosyal aktivitem yok.İstanbula taşınalı çok olmadığından pek arkadaş çevrem yok.Bu aralar evden işe işten eve.Havalar yeni yeni düzeldi bundan sonrasında artık gezmelere başlarım heralde.Film izlerim,oyun oynarım falan filan.Bildiğin sıkıcı hayat işte :)Temizlik,yemek,bulaşık,çamaşır falan derken zaman geçiyo işte :)

ZeyNoO

Doğrudur yeniden arkadaşlıklar kurmak çok zor artık günümüzde. Film oyun kısımlarına girmicem ilgimi çekmedi. Ama bir bayan olarak temizlik yemek bulaşık deyince dikkatimi çekti :D
•••
Ev işlerini kendin yaptığına göre bundan tek yaşadığın anlamını çıkarabilir miyiz? Ve İstanbul' un hangi semtinde oturuyorsun?

Deja Vu:
Tam yalnız yaşıyoum diyemem.Olmaz olasıca bir ev arkadaşım var :D ama seviyorum keratayı.İş başa düşünce yapıyoruz mecbur.Sanılmasın bekar evi diye evi pislik götürüyor diye :)öyle bulaşık biriktirmek falan olmaz asla.Yemek yenir hemen yıkanır.Haftada bir de olsa genel bi temizlik yapılır yerler camlar masalar fln :)
Anadolu yakasında Sancaktepe'deyim

ZeyNoO:
Helal olsun ne diyeyim. Düzen oturtturmanız güzel birşey. Takdir ettim sizi. :)
Birazda basit sorular sorayım. Yaşını söylemiştin ama Doğum tarihin ve burcun nedir? Burç özelliklerini taşır mısın, inanır mısın burçlara?

Deja Vu:
21 kasım 1987 Trabzon doğumluyum. Burcum akrep.Burçlarla pek ilgilenmem hangi burç nedir necidir pek bilmem :) Ama kendi burcumda yazan özellikleri taşırım.Yalnız yazılan iyi şeyleri taşıyorum olumsuzlukları bana pek uymuyor.Kinci kıskanç falan diyolar.Kuru iftira :)

ZeyNoO:
Şimdide zor bir soru geliyor. :) Daha önceki konuşmalarımızdan evli olmadığını anladık. Yaş 27 ufukta söz, nişan, evlilik var mı? Yoksa bekarlık sultanlıktır diyenlerden misin?

Deja Vu:
Ayy söz nişan düğün deme bana :) o zorlu yollardan geçtim ben.Tam bir kabus gibiydi :D Evliliğim daha da bir kabustu :)Karmaşık bir evlilik dönemi geçirdim.2.5 aydır çok şükür bekarım :)
Daha ilerde bir evlilik daha düşünürmüsün dersen ikincide ilki kadar kolay kanmam :) ama kız milleti işte büyük konuşmakta istemiyorum.Biri çıkar kandırırsa beni bilmem :D

ZeyNoO:
Bende bula bula nasıl soru bulmuşum iyimi :)
Merakım beni dürtüyor ama fazla özelede girmek istemiyorum. Bu yüzden bu cevabını eşelemicem :D
neyse röportaja devam edeyim ben :)
•••
Hobilerin ve fobilerin nelerdir?

Deja Vu:
rahat ol ya istediğini sorabilirsin :)
•••
Bütün sorular kolay geldi de bu biraz daha zor geldi :D
Kitap okurum desem yok.Ayda yılda bir.Futbol oynamayı seviyorum ama burda bi takım kurcak kadar arkadaşım yok :D
Gezmeyi severim,Bilimkurgu filmlerini severim.Çok içmem ama ayda yılda bir rakı içmeyi severim :)
Fobilere gelince düşündümde bi korkumu bulamadım :)Allah'tan başka ;)

ZeyNoO:
Sevmediğin, yapılmasından hoşlanmadığın davranışlar. Sevmediğin sözler. Veyahut seni kızdırabilecek, asla affetmeyeceğin şeyler nelerdir?

Deja Vu:
insanların başkalarını kötülemesinden nefret ederim.Kimsenin dediğine kulak asmam kişileri kendim tanımaya çalışırım.Kendini öven insanları da hiç sevmem.
Arkadaşlığa dostluğa çok önem veririm,bu yüzden bir dost kazığı yersem asla affetmem :)
Çok fazla kin tutabilen birisi de değilim aslında.Genelde yapıcı olduğumdan bi zaman sonra affederim heralde :)

ZeyNoO:
Ne sorsam diye düşünüyorum. Hadi sen sor ben cevaplayayım diyeceğim nerdeyse :D
•••
Hayattaki amacın, hayattan beklentilerin nelerdir?

Deja Vu:
Forumu biraz inceledim de heryerde de sen varsın.Nedir bu forum aşkı böyle Meslekte muhasebe yazmasa mesleğin forumculuk sanıcam :D ne zamandan beri çalışmıyosun.Yada yaptınmı hiç mesleğini :) yaş kaç bu arada biyografini okudum ama yazmamışsın :)
•••
şu saatten sonra bi beklentim yada bi amacım yok :D Akışına bıraktım herşeyi.Zaman ne gösterir bilemem :) Rotası olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez diyolar ama benim dümen şuan boşta.Rotam yok.Sılanın dediği gibi; Kafa nereye biz oraya, Yol nereye biz oraya :D

ZeyNoO:
Forumda kafa dağıtıyorum denilebilir. İç dünyamdan uzaklaşıyorum :) alıngan ve dygusal biriyim. bu da hayatımın her alanında etkiliyor beni. aslında insanların tavırları, davranışları beni üzdüğü için alınganlaşıyorum. yoksa durduk yere değil :D
Mesleğim muhasebe evet. 1.5 sene çalıştım stresli bir ortamdı. 3 bayan patronum vardı. Ondan sonra uzun bir süre girmedim işe.
Büyük firmalara da girmek çok zor. Üniversiteden mezun oldum olalı herkes 4-5 yıllık tecrübe arıyor. Birde başörtülüyüm oda sıkıntı özelde. Görünürde başörtü sıkıntı değil diyorlar ama görüşmelerde anlıyorsun sıkıntı yaptıklarını.
Sonuç olarak şu an kpss ye hazırlanmaya çalışıyorum :))
Şaka maka yaş oldu 25 işte :) zaman çabuk geçiyor :)
•••
İstanbul'dan önce Tekirdağ' daydım dedin. Ailen şimdi Tekirdağ da mı yoksa Trabzonda mı? Ve neden ailenin yanında değil de İstanbul' dasın?

Deja Vu:
bayan patronlar baya zordur :) mesleği sevmek önemli tabi.hakkında hayırlısı ne diyim
Bikere dikis tutturamayinca biyerde ileriside zor oluyo biraz. Bence de senin icin en iyise devlete kapagi atmak :)
•••
Ailem tekirdagda kaliyor.Eski esim yuzunden buraya geldim. Ayrilinca da geri donmek istemedim.Cunku daha istanbula yerleseli 2 ay olmustu. Bi sure boyle devam bakalim akisina biraktim dedimya ilerde nolur bilmem :)

ZeyNoO:
Trabzona hiç gittin mi? Gittiysen ve her yerini karış karış biliyorsan, turistlere ya da bana rehberlik yapıyormuş gözüyle anlatabilir misin? :))

Deja Vu:
Okul zamanlarımda çok giderdim,ta ki ne zaman çalışmaya başladım o gün bugündür hiç gidemedim.Daha doğrusu gitmedim :)
yani bi 9 sene olmuştur gitmeyeli.' hafta tatilim oluyodu zaten onda da Egeye,Akdenize akıyordum :D Benden rehber olmaz yani hehe :D

ZeyNoO:
En Sevdiklerin?
  • En sevdiğin şarkı?
  • En sevdiğin yemek?
  • En sevdiğin içecek?
  • En sevdiğin film?
  • En sevdiğin dizi?
  • En tv programı?
  • Tuttuğun takım?
  • En sevdiğin eşyan?
:)

Deja Vu:
Sen benim bütün derinime indin ama :D
  • En sevdiğin şarkı= Öyle belli bi şarkım yok.Kulağa hoş gelen her şarkıyı dinlerim
  • En sevdiğin yemek= Bamya,patlıcan,içinde biber olan,kabak harici yemeklerin alayını yerim çok ayırt etmem :D
  • En sevdiğin içecek= Su. Su candır :D
  • En sevdiğin film= Binlerce film izledim şimdi hepsi benim çocuklarım nasıl ayırayım onları :D Bilim kurgu olsun taştan olsun :D
  • En sevdiğin dizi= Ezel dizisinin ütüne dizi tanımam :)Kuzey güneyide çok severdim.Şimdi =Küçük ağa ve Kardeş payını takip ediyorum yalnızca.Yabancı dizilere pek alışamadım :/
    En tv programı=Beyaz Show,Arkadaşım Hoşgeldin
  • Tuttuğun takım= Galatasaray
  • En sevdiğin eşyan= Tabisi Telefonummmm :D

ZeyNoO:
Birkaç soru birden sorayım daha çabuklaşsın yoksa ömür bitecek röportaj bitmicek :D
  • Bir ünlü ile Röportaj yapacak olsan, hangi ünlü ile röportaj yapmak isterdin?
  • Forum hakkındaki düşünce ve görüşlerin nelerdir? Nasıl buldun?
  • Sanırım Ladybird nickli arkadaşı tanıyorsun, nerden tanışıyorsunuz? Okul, iş, akraba vs. hangisi?
  • Ladybird hakkındaki düşüncelerin nelerdir? :)
  • Benim hakkındaki düşüncelerini öğrenebilir miyim röportaj boyunca ilk izlenim olmuştur mutlaka?
  • Forumu soranlara tavsiye eder misin?
  • Röportajdan memnun kaldın mı?
Deja Vu:
-Bir ünlü ile Röportaj yapacak olsan, hangi ünlü ile röportaj yapmak isterdin?

Tabikisi Burcu Esmersoyyy :D
- Forum hakkındaki düşünce ve görüşlerin nelerdir? Nasıl buldun?
Sadelik herzaman iyidir bende sade forumları seviyorum.Aşırı cafcaf göz yoruyor.Şu isteklerimde yapılsaydı daha iyi olcaktı :DNeyse buna da alışırız.​
- Sanırım Ladybird nickli arkadaşı tanıyorsun, nerden tanışıyorsunuz? Okul, iş, akraba vs. hangisi?
Eski takıldığım forumdan tanıyorum.O forumdan ayrılınca bi kopmuştuk.Sonra özlemiş beni heralde buraya davet etti.Uzun zamandır forumlara da takılmıyorum gerçi ama bi geliyim dedim :)
- Ladybird hakkındaki düşüncelerin nelerdir? :)
Çok fazla bi geçmişimiz yok kendisiyle ya ama severim. Gizemli takılır kendileri :D Hala görmüş değilim kendisini :)
- Benim hakkındaki düşüncelerini öğrenebilir miyim röportaj boyunca ilk izlenim olmuştur mutlaka?
Hoş sohbet birisine benziyorsun.Bukadar sıcak kanlı bi röportaj olacağı aklımdan geçmezdi.Haftada bir yapalım mümkünse :D
Daha önce hiç bukadar çok soruya cevap vermemiştim :) Ama hiç sıkılmadım güzel yanı o.Ben sendn hep klasik anket soruları bekliyodum şaşırttın beni :)
- Forumu soranlara tavsiye eder misin?
Birisine forum tavsiye edersem sanırım bana söverler :D Çünkü en son eski forumdan banlandığımızda bir forum sitesi kurup bütün herkesi oraya topladık öbür forumun sohbetini bitirdik :D
sonra sıkıldım kapadım tabi heres biyerlere dağıldı :D Yüzüm yok kimseyi çağırmaya.Birde burası biraz fazla mütevazi sanırım bizim çevreyi pek kaldırcak gibi durmuyo :)
- Röportajdan memnun kaldın mı?
Bana nolur röportaj bitti deme :( Bu soru son soruymuş gibi geldi biran gözüme.Dünyam başıma yıkıldı bak.
Gayet eğlenceliydi hiç sıkılmadım.Biraz kendimi fazla ifşaa ettim sanırım ama olsun napalım :)
ZeyNoO:
Röportaj sorularını bitirmezsek röportaj röportajlıktan çıkacak ama :D
•••
Bir röportajımızın daha sonuna geldik. Sorularıma samimi bir şekilde cevap verdiğin için teşekkür ederim. İlk defa bir röportaj yaptım ve kendi adıma bu röportajdan keyif aldım. Umarım okuyanlarda röportajdan keyif alırlar :)

Deja Vu:
İkimizinde ilk röportajıymış hadi o zaman vatana millete hayırlı olsun :) Bende çok keyif aldım ;)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Her ikinizinde emeğine sağlık,oldukça samimi bir sohbet olmuş. DeJa Vu ilk izlenimimi değiştirdi bu sohbet:) İlk izlenim derken sakın bir önyargı olumuş olduğu düşünülmesin.
Bu arada şu evinizin derli toplu olması hoşuma gitti. Beyler bu konuda biraz özensiz olabiliyorlar. Neyse çok yazdım :) @ZeyNoO ve @DeJa Vu tekrar emeğinize sağlık hoşsohbet için teşekkür ediyorum.

DeJa Vu

Üye
Her ikinizinde emeğine sağlık,oldukça samimi bir sohbet olmuş. DeJa Vu ilk izlenimimi değiştirdi bu sohbet:) İlk izlenim derken sakın bir önyargı olumuş olduğu düşünülmesin.
Bu arada şu evinizin derli toplu olması hoşuma gitti. Beyler bu konuda biraz özensiz olabiliyorlar. Neyse çok yazdım :) @ZeyNoO ve @DeJa Vu tekrar emeğinize sağlık hoşsohbet için teşekkür ediyorum.

Yanlis anlasilcak bisey yok ya :) onyargilari kaldirmkak icin iyi oldu ozaman bu sohbet. Roportaj diyesim gelmiyo cok zevkli gecti Zeynep saolsun :)