DGS 2007 çıkmış sorular ve cevapları

pelin_21

Üyecik
soruları değil lanet çözümleri arıyorum.dalga geçer gibi soruları açıo her site.çözüm diye üye oluorum bi bakıorum şaka gibi sorular karşımda.bu kadar yalancılık olmaz yaa herkes mi sahtekar benm ülkemde

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
soruları değil lanet çözümleri arıyorum.dalga geçer gibi soruları açıo her site.çözüm diye üye oluorum bi bakıorum şaka gibi sorular karşımda.bu kadar yalancılık olmaz yaa herkes mi sahtekar benm ülkemde

bi yanlışlık olmus sanırım konu baslığında sadece sorular ve cevaplar var çözümler mevcut değil kusura bakmayın..ama bu bu sekilde mesaj yazmanızı gerektirmiyor..

wien06

V.I.P
V.I.P

Arkadasiminda dedigi gibi baslikta bir hata olabilir tipki sizin yazdiginiz cevapta oldugu gibi cünkü orada sadece sorular yok cevaplarida mevcut. Biz sahtekarsak siz dogru olup hazir cözümler aramaktansa onuda kndiniz bulursunuz.

pelin_21

Üyecik
cevapları aramıyorum sorun burda çözüm diye üye olduğum bi sitede cevaplarla karşılaşınca normal tepki veriorum kaldı ki zmanım yok üyelkle uğraşmaya yine de çözemediklerimi kontrol etmek zorundayım.ben doğru olanı yaptım çözdüm arkadaşım;) takıldığım bir kaç soru var çözümlerini görmek zorundayım

wien06

V.I.P
V.I.P
cevapları aramıyorum sorun burda çözüm diye üye olduğum bi sitede cevaplarla karşılaşınca normal tepki veriorum kaldı ki zmanım yok üyelkle uğraşmaya yine de çözemediklerimi kontrol etmek zorundayım.ben doğru olanı yaptım çözdüm arkadaşım;) takıldığım bir kaç soru var çözümlerini görmek zorundayım

Tamam sana hak veriyorum konuyu acan arkadas baslik konusunda bir hata yapmis olabilir. Ama bu hatadan dolayi sizin gibi genc bir arkadasimizin bu konuyu acan ve sizlere bir nebzede olsa katkida bukunmak isteyen bir arkadasimizi sahtekarlik ve yalancilikla suclamasini anlamiyorum. Hele birde lanet kelimesi varki onu söylemek bile istemiyorum.
Eger bu konuda aradiginizi bulamadiysaniz bunu daha güzel bir bicimde belirtebilirdiniz. Belkide baska bir arkadasimiz size aradiginiz cözümler hakkinda yardimci olabilirdi.
Ayrica siz yazdiginiz cevapla bu konuyu okuyup tesekkür eden diger arkadaslarida suclar duruma düsmüs oluyorsunuz.

O yüzden begenelim veya begenmiyelim konulara verdigimiz cevaplarda lütfen karsi tarafi suclayici ve asagilayici kelimelerden kacinalim.

pelin_21

Üyecik
buldum cevapları ve inanırmısn keşke biraz dikkat edip alsaydım linki görmek isterdin belki.üye olmamn koşulunda aradığını verio.çözm deyp en azından cevapları vermeyen bi site buldum:)neyi anlamıorum biliomusn ok benm üslübm fazla sertti daha sakın yazabilirdim burada da katılıorum.benm tepkim olmayan bi şeyi oluomuş gibi gösterilmesiydi.işte buna dayanamıorum.ve evet bu yalancılıktır!burada çözüm yok cevap var ve ben ne aradığımı biliorum.bu konuda diğer üyeleri suçlamadım çarpıtmışsın.diğer kişiler cevap aramıştr ,bulmuştur teşekürlerini sunmuşlardır
.üzgünm ben sunamayacağım.

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
buldum cevapları ve inanırmısn keşke biraz dikkat edip alsaydım linki görmek isterdin belki.üye olmamn koşulunda aradığını verio.çözm deyp en azından cevapları vermeyen bi site buldum:)neyi anlamıorum biliomusn ok benm üslübm fazla sertti daha sakın yazabilirdim burada da katılıorum.benm tepkim olmayan bi şeyi oluomuş gibi gösterilmesiydi.işte buna dayanamıorum.ve evet bu yalancılıktır!burada çözüm yok cevap var ve ben ne aradığımı biliorum.bu konuda diğer üyeleri suçlamadım çarpıtmışsın.diğer kişiler cevap aramıştr ,bulmuştur teşekürlerini sunmuşlardır
.üzgünm ben sunamayacağım.

sadece iki dakika ayırıp kayıt olduğunuz bir site için fazla haksızlık yapıyorsunuz soru orda çözüm orda hazırcılığa fazlamı alıştık her alanda dedim okurken :) ki madem bir eksiklik gördünüz bir üye çıkıp soruları yazmış sizde bulduğunuz çözümleri eklerdiniz burası bir paylaşım sitesi öyle bir yazmıssınız ki konuyu sahtekarlığa kadar getirmişsiniz zaman kaybım var diyorsanız hala cevap verecek kadar zamanınız varsa kaybolan pek bir şey olmamıs demekdir sizden sonraki üyelerin aklı karışmasın diye

pelin_21

Üyecik
profilinize yeni baktım özür dilerim yaşıtım sandım sizi yaşıtım gibi konuştum.bütün hırsımı sizden çıkarttım bu saatte bunn içinde üzgnm:(