DGS 2007 çıkmış sorular ve cevapları

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Pelin_21 amaç paylaşım. Sonuç itibari ile forum buraso ve bildiklerimizi de paylaşmak heefimiz. Lütfen çözümleri de bizimle paylaşır mısınız? Kimbilir belki bu konu burda kalıcı olmanız için bir bahane olur !!!

Prensibimiz "kesinlikle üye haklıdır"

wien06

V.I.P
V.I.P
buldum cevapları ve inanırmısn keşke biraz dikkat edip alsaydım linki görmek isterdin belki.üye olmamn koşulunda aradığını verio.çözm deyp en azından cevapları vermeyen bi site buldum:)neyi anlamıorum biliomusn ok benm üslübm fazla sertti daha sakın yazabilirdim burada da katılıorum.benm tepkim olmayan bi şeyi oluomuş gibi gösterilmesiydi.işte buna dayanamıorum.ve evet bu yalancılıktır!burada çözüm yok cevap var ve ben ne aradığımı biliorum.bu konuda diğer üyeleri suçlamadım çarpıtmışsın.diğer kişiler cevap aramıştr ,bulmuştur teşekürlerini sunmuşlardır
.üzgünm ben sunamayacağım.

Bakin yine yanlis konusuyorsunuz siz bir üyemizin acmis oldugu bir konudan dolayi tüm forumu sorumlu tutuyorsunuz. Biz forum kurallarinda ve belirli araliklarla yatigimiz duyurularla acilan bir konuda gördügünüz bir hatayi yönetime bildirilmenizi istiyoruz.
Bu konunun görüntülenme sayisina bir bakarsaniz konuyu okuyan o kadar kisi bir hata belirtmemis. Eger simdiye kadar bir hata belirtilseydi gerekli düzeltmeler mutlaka yapilirdi.
Konuya yazilan cevaplara bakarsaniz olusan her sorunda yönetimdeki arkadaslar devamli müdahalede bulunmuslardir. Bu konu ilk acildiginda sifreli olarak acilmisti fakat üyelerimizin istegi dogrultusunda sifre kaldirilmistir.
Bizim yalan söylüyerek veya sahtekarlik yaparak üye kazanmaya ihtiyacimiz yok.

Sakin sunu unutmayin sadece bu forum icin degil diger forumlar icinde gecerlidir. Bir üyenin foruma actigi bir konu yüzünde siz tüm forumu yalancilik ve sahtekarlikla sucluyamazsiniz.

Bakin sizin uyariniz sonucu konu basligi degistilmis ve cözümleri kelimesi basliktan cikartilmistir.

pelin_21

Üyecik
neyi istediğimi gayet açık dile getiriyorum sanırım anlamamakta ısrar ediosunuz.burada yardım falan istemiorum kimseden. bi diolog kurup kalıcı olmak gibi bi niyetim de yok.bakım üslübm sertti ve bunu kabul ediorum.bunn için üzgnm fakat sölediklerim arkasındayım ve hala farklı düşünmüorum.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Çok ısrarcı değilim. Sadece forumumuzun genel prensibinden bahsettim. Muhtemelen başka bir forumda bulamazsınız gecenin bu saatinde konuyu bu denli önemseyen bireyleri. Kimseyi tutmuyoruz ama gelen işlerini halletsin isteriz tabiiki. Zaten kapımız sadece paylaşımı benimseyenlere açık.

e-PaCk

Forum Gururu
Arkadaşlar basit bir konuyu bu kadar kasmayın lütfen. pelinin yaşadığı durum zaman zaman hepimizin başına gelmiyor değil insanlar sırf çok arandığı için yalan yanlış şeyler yazıyorlar ama pelin senin de şunu kabul etmen gerek ki herkes her paylaştığı linkin içindekileri kontrol edemez herkesin kendi ilgi alanı vardır vesaire vesaire.. sadece linkin doğruluğunu kırıp olup olmadığını kontrol ederiz çoğu zaman. herkes her paylaştığını kendisi hazırlamıyor o yüzden olacak ki "çözüm" kısmında biraz problem yaşamışsın sanırım. neyse kısmen katılıyorum sana ama dediğim gibi burada benzeri bi amaç güdülmediğini eminim sende anlamışsındır. neyse ben hekesi burda görünce piknik falan var sandım geldim =L=L wien ve yorumsuz gerekli açıklamaları yapmışlar. hadi dağılalım şimdi =L