ErkekLerde küLotLu çorap modası ''mantyhouse'' !!

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Aslinda bunlar foto montaj ola bilirde ama burda da var erkeklere özel külotlu coraplar ama onlar özelikle kisin kayapanlar icin birde pisiklet ciler icin ama dedigim ikisi bile bir birinden farkli.

Belki bana ilginc geldi ama bayagi benim bir bahcem var bahceye gidiyordum alban bir arkdasin esi motor almis surmeye gidiyor kafasina kask gecirmeden once esinin bas ortusunu bagladi uzerine kask gecirdi ilk basta cok komikti kapinin onune geldigimde baskasinda ince corap gibi birsey gecirmis ama tabi öteki anormaldi corap gibi olan normal özel motorcular icin

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Herifleri direk "şöyle böyle" ilan etmişsiniz arkadaşlar.Yav bunlar bakımlı erkek(Metroseksüel).Kadınların hoşlandığı cinsten:D Firmalar çoğaldıkca rekabet artıyor.Rekabet arttıkça da kalite artıyor.Bi de bu yönüyle bakın.Artık kadınlar "erkek arkadaşım beni hiç anlamıyor" demeyecek.Herşey aslında kadınlar için.:)

Şöyle düşünün:"Fanilenin modern versiyonu":D

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
adamım yapmayın yahu:D:D ne kadar para verdilerde giymeyi kabul ettiniz diyecem ama hepsinin yüz ifadesi de çoraba uygun :v:v:v hiç zorlama yok :hey

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ben fransa ya gittim orda hotelin resturantinda ayni bu sekilde idi garsonlar ama kiyafetle uyumlu bir sekilde erkeklerde bordo külotlu corat ustunde dize kadar sort uzeride gömlek yelek kadinlar uzun etek ayni bordo renkte kesinlikle acik degilerdi hic biri ne kadin ne erkek