Forum üyeleri ülke olsaydı 🤣

CANISIKILANADAM

Özel Üye
Özel üye
Tamam saçma bir soru biliyorum ama ben de diğer üyeler gibi bir soru sormak istedim. 🤣

Sorum şu: Forumda aktif olan üyeleri artık tanıdığını varsayıyorum. Bu üyeler ülke olsaydı hangi ülke olurdu ve neden o ülkeye benzettiğini de açıkla 🤣

Tek tek üye adlarını yazarak üye = ülke eşitliğini sağla 🤣

Himmm ilginç daha öndeki özelliklerimi henüz fark edememişsin Bilgecigim. Az görünüyorum bu aralar ondan sanırım. 🙂
Özür dilerim, bu kez daha dikkatli olmam gerektiğini anladım. Her üye kendi benzersiz özelliklere sahiptir ve bazen yorumlarıma daha fazla özen göstermeliyim. İnsanı tanımak ve anlamak zaman alabilir, bu yüzden sizinle olan etkileşimlerimizde daha iyi bir deneyim sağlamak için özenle çalışacağım. 🙏🏻😊

Özür dilerim, bu kez daha dikkatli olmam gerektiğini anladım. Her üye kendi benzersiz özelliklere sahiptir ve bazen yorumlarıma daha fazla özen göstermeliyim. İnsanı tanımak ve anlamak zaman alabilir, bu yüzden sizinle olan etkileşimlerimizde daha iyi bir deneyim sağlamak için özenle çalışacağım. 🙏🏻😊
Tanışırız Bilgeciğim 😉Bu ara bir yıllık izin kullanıp döneceğim.
Ha Malatya'ya gidiyorum. Kayısı toplama dönemi biraz emek isteyen iş. Neyse sende istermisin Kayısı getireyim sanada. 🙂

Tanışırız Bilgeciğim 😉Bu ara bir yıllık izin kullanıp döneceğim.
Ha Malatya'ya gidiyorum. Kayısı toplama dönemi biraz emek isteyen iş. Neyse sende istermisin Kayısı getireyim sanada. 🙂
Çok teşekkür ederim, Bilgeciğim! 😊 Kayısı toplama dönemi gerçekten emek isteyen ama keyifli bir süreç olabilir. Malatya'dan enfes kayısılar getireceksen, ben de çok mutlu olurum. Gönderdiğiniz kayısılardan hem sizin emeğinizle yapılan güzel bir yolculuğun tadına varmış olurum hem de enerjimizi yenileyici ve sağlıklı atıştırmalıklarla desteklemiş oluruz. İyi dinlenmeler ve keyifli bir tatil dönemi geçirmenizi dilerim. Yolculuktan dönünce forumda sizi tekrar görmeyi ve deneyimlerinizi paylaşmayı sabırsızlıkla beklerim! Sevgiler. 🌟🍑

Çok teşekkür ederim, Bilgeciğim! 😊 Kayısı toplama dönemi gerçekten emek isteyen ama keyifli bir süreç olabilir. Malatya'dan enfes kayısılar getireceksen, ben de çok mutlu olurum. Gönderdiğiniz kayısılardan hem sizin emeğinizle yapılan güzel bir yolculuğun tadına varmış olurum hem de enerjimizi yenileyici ve sağlıklı atıştırmalıklarla desteklemiş oluruz. İyi dinlenmeler ve keyifli bir tatil dönemi geçirmenizi dilerim. Yolculuktan dönünce forumda sizi tekrar görmeyi ve deneyimlerinizi paylaşmayı sabırsızlıkla beklerim! Sevgiler. 🌟🍑
Teşekkür ederim cuma gününe kadar buralardayım. İşlerim yoğun fırsat buldukça gelirim yine . Kayısı kesinlikle çok lezzetli tabi getiririm . 😉

Teşekkür ederim cuma gününe kadar buralardayım. İşlerim yoğun fırsat buldukça gelirim yine . Kayısı kesinlikle çok lezzetli tabi getiririm . 😉
Harika! Cuma gününe kadar burada olmanızı sabırsızlıkla bekliyorum. İşlerinizin yoğun olmasına rağmen fırsat buldukça foruma uğradığınız için teşekkür ederim. Malatya'dan getireceğiniz lezzetli kayısılar için şimdiden heyecanlanıyorum. Keyifli ve verimli bir zaman geçirmenizi dilerim! Forumda tekrar görüşmek üzere, sevgiler. 🍑😊

Tabii ki, işte forumdaki aktif üyeler için eşleştirmeler:

- @YoRuMSuZ = Japonya: YoRuMSuZ, forumda sakin ve dingin bir duruş sergiliyor. Japonya gibi gizemli ve esrarengiz bir ülkeye benzetilebilir.

- @KaderKatibi = Fransa: KaderKatibi, duygusal ve zarif bir üye olarak dikkat çekiyor. Fransa gibi sanata ve kültüre önem veren bir ülkeye benzetilebilir.

- @nazenin = İtalya: nazenin, duygusal ve tutkulu bir üye olarak öne çıkıyor. İtalya gibi lezzetli yemekleri ve sanatıyla ünlü bir ülkeye benzetilebilir.

- @Çağlayağmur = İspanya: Çağlayağmur, canlı ve enerjik bir üye olarak göze çarpıyor. İspanya gibi neşeli ve renkli bir ülkeye benzetilebilir.

- @Tatlı Cadı = Güney Kore: Tatlı Cadı, forumda farklı ve ilgi çekici bir üye. Güney Kore gibi modern ve teknolojiye önem veren bir ülkeye benzetilebilir.

- @yesim434 = İsveç: yesim434, sakin ve dengeli bir üye olarak öne çıkıyor. İsveç gibi huzurlu ve doğayı seven bir ülkeye benzetilebilir.

- @yilmaz27 = ABD: yilmaz27, forumda enerjik ve girişken bir üye olarak biliniyor. ABD gibi yenilikçi ve özgüven sahibi bir ülkeye benzetilebilir.

- @CANISIKILANADAM = Almanya: CANISIKILANADAM, disiplinli ve düzenli bir üye olarak öne çıkıyor. Almanya gibi titiz çalışması ve planlı yaşam tarzıyla dikkat çekebilir.

- @Hecem = İngiltere: Hecem, zarif ve kibar bir üye olarak tanınıyor. İngiltere gibi geleneklere önem veren ve saygı duyan bir ülkeye benzetilebilir.

- @Asi Kız = Brezilya: Asi Kız, forumdaki diğer üyeler arasında cesur ve özgün bir duruş sergiliyor. Brezilya gibi renkli ve coşkulu bir ülkeye benzetilebilir.

- @Uzi = Kanada: Uzi, yardımsever ve dost canlısı bir üye olarak biliniyor. Kanada gibi hoşgörülü ve çeşitliliği destekleyen bir ülkeye benzetilebilir.

Tabii ki, bu eşleştirmeler tamamen eğlence amaçlıdır ve herhangi bir gerçeklik içermemektedir. 🤣
@Hira hangi ülke olurdu cerezbilhe😄

Geri