• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Forumun Yeni Haliyle İlgili Soru ve Düşüncelerim (Herkes Merak Ettiklerini Yazabilir)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Şuan solda göründüğü gibi forum msjlarımızda görünen kısa profil bilgilerimiz kısmı bana çok sönük geldi.. Herşey hoş güzel orası baya sade ve belirgin değil :)

Forumu kullandıkça değişiklikleri farkedicem şimdilik ÇerezÇarşının olmadığını biliyorum
Oyunlar olmıcak sanıyordum oyunlar yeni sürümde çalışıyo aynı şekilde teşekkür butonunuda gördüm içim rahatladı gibi ama test etmedim :)

Bide deminden beri bi konuda hızlı cvptan yazmak istemeyip cevaplaya basıyorum hızlı cvba yöneltiyo beni sinir oldum :@ Hızlı cvp ztn görüyorum bi daha cevapla deyince niye öyle yapıyoki alla alla :D

Eski sürüme göre farkettiğiniz olmayan, ve eskiye göre iyi durmuyo diye düşündüğünüz herşeyi burada paylaşırsanız iyi olur yeni halini daha iyi tanırız :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...

Bide deminden beri bi konuda hızlı cvptan yazmak istemeyip cevaplaya basıyorum hızlı cvba yöneltiyo beni sinir oldum :@ Hızlı cvp ztn görüyorum bi daha cevapla deyince niye öyle yapıyoki alla alla :D

Burayı anlayamadım :)

Sol kısım derken kastettiğin yer sanırım Postbit Legacy denilen avatarın altındaki kısım, Zamanla zenginleşecek :)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
yaaa bnm blogumda sorun var mesala sizn blog konularınızda 1 yazan yeri tıklıyorum doğru sizin blog yazınıza gidiyor ama bnmki gitmiyor kırmızı henüz bir bloga sahim deil diyo:(

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Burayı anlayamadım :)

Sol kısım derken kastettiğin yer sanırım Postbit Legacy denilen avatarın altındaki kısım, Zamanla zenginleşecek :)

Yine solt altta Mavi tonlarında bi kutucuk içinde +Cevapla Diye bi yazı var :)
Ona bastığımda geniş kapsamlı msj yazma sayfasının gelmesi gerekir gelmiyo
Direk imleci hızlı cevaba getiriyor ordan yazmam için öyle yazmıştım
Ama yeni farkettim hızlı cevabın altında gelişmiş cevap varmış
Ben forumun içeriğini öğrenene kadar ölürüm kesin :D

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
alışırsın banada zor alışırmısım gibi geliyordu..gözüm alıştı...zamanla her yeride kesfederiz bi iki şey gördüm mesela çok hoşuma gittii..söylemem ne oldugunu kendin keşfet:)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Şimdi farkettim, bu buton evt Hızlı cevap kutucuğuna imleci konumlandırıyor. Gelişmiş Cevap ekranı için Hızlı Cevap kısmının altındaki ilgili butona tıklamak gerekiyor.

Yine solt altta Mavi tonlarında bi kutucuk içinde +Cevapla Diye bi yazı var :)
Ona bastığımda geniş kapsamlı msj yazma sayfasının gelmesi gerekir gelmiyo
Direk imleci hızlı cevaba getiriyor ordan yazmam için öyle yazmıştım
Ama yeni farkettim hızlı cevabın altında gelişmiş cevap varmış
Ben forumun içeriğini öğrenene kadar ölürüm kesin :D