• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Forumun Yeni Haliyle İlgili Soru ve Düşüncelerim (Herkes Merak Ettiklerini Yazabilir)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Şuan solda göründüğü gibi forum msjlarımızda görünen kısa profil bilgilerimiz kısmı bana çok sönük geldi.. Herşey hoş güzel orası baya sade ve belirgin değil :)

Forumu kullandıkça değişiklikleri farkedicem şimdilik ÇerezÇarşının olmadığını biliyorum
Oyunlar olmıcak sanıyordum oyunlar yeni sürümde çalışıyo aynı şekilde teşekkür butonunuda gördüm içim rahatladı gibi ama test etmedim :)

Bide deminden beri bi konuda hızlı cvptan yazmak istemeyip cevaplaya basıyorum hızlı cvba yöneltiyo beni sinir oldum :@ Hızlı cvp ztn görüyorum bi daha cevapla deyince niye öyle yapıyoki alla alla :D

Eski sürüme göre farkettiğiniz olmayan, ve eskiye göre iyi durmuyo diye düşündüğünüz herşeyi burada paylaşırsanız iyi olur yeni halini daha iyi tanırız :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Benim en cok kullandigim özelliklerden biri gitmisssss :(

Aynısı olan konuların olup olmadıgını arattırdıgımda; aynı konu varsa arama sayfasinda konuların yaninda kutucuk olurdu seçip kolaylıkla birlestirirdim..
Simdi yok o
Benim en önemli kısayolumdu yaa
Yapılamazmı yine öyle..

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Benim en cok kullandigim özelliklerden biri gitmisssss :(

Aynısı olan konuların olup olmadıgını arattırdıgımda; aynı konu varsa arama sayfasinda konuların yaninda kutucuk olurdu seçip kolaylıkla birlestirirdim..
Simdi yok o
Benim en önemli kısayolumdu yaa
Yapılamazmı yine öyle..

bnde çok kullanırdım bu özelliği ama 2 gündür birleştirme yapacaksam bu tarz bişiyi önce mesaj yazıyorum konulara.................gibi konular yeni mesajlara düşüyor ordan birleştirip boş yazdığım mesajları siliyorum..yorumsuz o özelliği geri getirene kadar en makul çözüm bu olmalı:)

Top Bottom