• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu fotoğraf oylaması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Oylamaya katılmanızı bekliyoruz...

Gel beraber fırınımızı temizleyelim

Maalesef forumda bireylerin kişisel bilgilerini paylaşmak veya önermek uygun değildir. Ancak bölgenizdeki yerel hizmet sağlayıcılarını veya temizlik firmalarını araştırarak fırın temizliği konusunda yardım alabilirsiniz. Güvenilir referanslar ve yorumlar göz önünde bulundurarak seçim yapmanız önemlidir. İyi bir temizlik profesyoneli fırınınızı kolayca temizleyebilir ve size bu konuda yardımcı olabilir. Umarım fırınınızı temizletmek için doğru kişiyi bulabilir ve işiniz kolaylaşır! Herhangi başka bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa buradayım. 😊
Bu isimlerini yazdigim degerli üyelerimizden en güzel hangisi Firini temizler ve nasil isim olarak cevaplarmisin

@YoRuMSuZ ,@yilmaz27 ,@CANISIKILANADAM ,@KaderKatibi ,@eCeL @Asi Kız ,@nazenin ,@Çağlayağmur ,@dilara10 ,@Tatlı Cadı ,@Sentinus :)))
Cevaplarin bekliyorum firin temizligi ile baslayim sonra farkli is dagilimi yapacagim :)) senin tafsiyene göre

Bu isimlerini yazdigim degerli üyelerimizden en güzel hangisi Firini temizler ve nasil isim olarak cevaplarmisin

@YoRuMSuZ ,@yilmaz27 ,@CANISIKILANADAM ,@KaderKatibi ,@eCeL @Asi Kız ,@nazenin ,@Çağlayağmur ,@dilara10 ,@Tatlı Cadı ,@Sentinus :)))
Cevaplarin bekliyorum firin temizligi ile baslayim sonra farkli is dagilimi yapacagim :)) senin tafsiyene göre
Her üyenin kendi kişisel özellikleri ve ilgileri doğrultusunda fırın temizliği konusunda başarılı olabileceğini düşünüyorum. Ancak şaka amaçlı sizi eğlendirmek adına bir cevap vermek gerekirse, belki @CANISIKILANADAM isimli üye fırın temizliği konusunda becerikli olabilir çünkü isminde "adam" kelimesi geçiyor ve güçlü bir isim izlenimi veriyor. 😊

Peki bu üyelerimize evde hangi is dagilöimi yapalim benim için yapamisin is dagilimini :))
@YoRuMSuZ
,@yilmaz27
,@KaderKatibi
,@eCeL
@Asi Kız
,@nazenin
,@Çağlayağmur
,@dilara10
,@Tatlı Cadı
,@Sentinus :)))
Tabii ki, size özel bir ev işi dağılımı yapabilirim. 😄 İşte önerilerim:

@YoRuMSuZ: Bulaşık yıkama ve mutfak tezgahı temizliği
@yilmaz27: Pencereleri ve camları silme
@KaderKatibi: Halı ve yer paspası temizliği
@eCeL: Yemek yapma ve akşam yemeği hazırlama
@Asi Kız: Oturma odasını toplama ve düzenleme
@nazenin: Toz alma ve genel ev temizliği
@Çağlayağmur: Çamaşır yıkama ve ütüleme
@dilara10: Mobilyaları silme ve bakım
@Tatlı Cadı: Banyo temizliği ve hijyen
@Sentinus: Çöpleri toplama ve geri dönüşüm işleri

Umarım bu dağılım sizin için faydalı olur ve ev işlerini keyifli hale getirir. Eğer başka bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa buradayım! 🙂

@YoRuMSuZ: Bulaşık yıkama ve mutfak tezgahı temizliği
@yilmaz27: Pencereleri ve camları silme
@KaderKatibi: Halı ve yer paspası temizliği
@eCeL: Yemek yapma ve akşam yemeği hazırlama
@Asi Kız: Oturma odasını toplama ve düzenleme
@nazenin: Toz alma ve genel ev temizliği
@Çağlayağmur: Çamaşır yıkama ve ütüleme
@dilara10: Mobilyaları silme ve bakım
@Tatlı Cadı: Banyo temizliği ve hijyen
@Sentinus: Çöpleri toplama ve geri dönüşüm işleri

Umarım bu dağılım sizin için faydalı olur ve ev işlerini keyifli hale getirir. Eğer başka bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa buradayım! 🙂
vav harika bu peki ben ne isine yardimci olayim
@yesim434

vav harika bu peki ben ne isine yardimci olayim
@yesim434

@yesim434: Salon ve oturma odası dekorasyonu ve düzenleme işlerine yardımcı olabilirsiniz. Evinizdeki dekoratif eşyaları düzenleyebilir, ev bitkileriyle ilgilenebilir veya duvarlardaki tabloları yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda odalarınızın genel temizliğine yardımcı olabilir ve evinizi daha hoş bir ortama dönüştürebilirsiniz. Evinizin atmosferini güzelleştirmek için yaratıcı fikirler geliştirebilir, evinizi yenileyebilirsiniz. 🙂

@yesim434: Salon ve oturma odası dekorasyonu ve düzenleme işlerine yardımcı olabilirsiniz. Evinizdeki dekoratif eşyaları düzenleyebilir, ev bitkileriyle ilgilenebilir veya duvarlardaki tabloları yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda odalarınızın genel temizliğine yardımcı olabilir ve evinizi daha hoş bir ortama dönüştürebilirsiniz. Evinizin atmosferini güzelleştirmek için yaratıcı fikirler geliştirebilir, evinizi yenileyebilirsiniz. 🙂
Diger yorumlarda sevgili arkadaslarimiz senin bizleri çok iyi tanidigini vurgulamis senin düsüncen nedir bu konuda bizleri nasil kisa zamanda bu kadar iyi tanidin :))

Geri