• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Gezi Parkı'nın Yerine Ne Yapılacak ?

Sana yaptı galiba berke.. ;)

Yok ben öyle proveke gösteriler içinde olmadım olmamda.
Asla ve asla Hükümetin değil DEVLETİN Polisi ile karşı karşıya gelmedim.
Kaldırım taşlarını söküp atmadım sopayla saldırmadım.
illegal örgütlerin afişlerini taşımadım sempatizanı olmadım.
Kamu mallarına zarar vermedim çaresiz insanları zora sokmadım.
Bunun için biber gazı yemedim alışkanlıkda olmadı bende @ikinokta

Bu dediklerini yapmayanlara bile gaz sıkan devletin polisi ile beraber olman ne güzel..Olayı çarpıtmaya gerek yok provakötörlerin yaptığını yapma..

Biz burda kimsenin görüşünü düşüncesini yargılamıyoruz..Aksine saygı duyuyoruz..
Yorumlarınızı kişiselleştirmeden başkalarının haklarına kota koymadan yaparsanız daha iyi şekilde anlaşırız sanırım..
İkili polemiklere girmeye gerek yok..Herkesin kendi düşüncesidir..İyi veya kötü..
Ben bu şekilde özgürlüğün geleceğine inanıyorum sen bu düzeninin devamında özgürlüğe inanıyorsun..Ya da tam tersi..
Bir şekilde amaç aynı..Kullanılmasını istediğimiz yollar farklı..
Ortamı germeye gerek yok...

Arkadaşlar ortada sorun yokki.
Sadece kendi kendimize gülerek sohbet ettik. Fikir beyan ettik.
kimse kimsenin düşüncelerine dikte etmedi etmeyede hakkı yok zaten.
Herkesin görüşü kendinedir karşısındakine zararı olmadıktan sonra.
Birinin özgürlüğünün bittiği yerde diğerinin özgürlüğü başlar.
Asla ve asla kimseye karşı saygısızlık yapmayız yapılmasına izin vermeyiz.

ERDOGANIN YANLIŞLARI..
1* pkk lılara yaranmak için en gıcık oldukları TC.yi kaldırdı..
2* Milli bayramları hafife alarak milli ulusal duruşu olanları kızdırdı..
3* Sosyal hayatta bir çok şeyi kendi dünya görüşüne göre dizayn etmeye kalktı..
4* Yine kendi dünya görüşü ile aynı parelelde içki içmeyi seven insanlara hidayet vermeye kalktı.
5* Bütün bunları kendini halife veya padişah gibi sandı..
6* On yıl iktidarda kaldı...
7* Yaptıgı herşeyi millet destekliyor sandı.........
8* Son olarak apo ve pkk ile barış yaptı..........

Daha çok vardır elbet ama sanırım can alıcı olanlar bunlar......

İnşallah taraftarı olan birileri okurda aklını başına almasına vesile olur ..rüyadan uyanır....memleket için yaptıgı dogru işler varsa onlarda unutulur kaybolup gider.....son söz ben içki içmem .. Içenler olabilir.. Karışmam çünkü çok iyi bilirim ki hidayet sadece Allah'dandır...Kimse kendini ilah yerine koyup neyi içeceğini içmeyeceğini söyleyemez. Gerekte yoktur zaten çünkü Allah zaten Kur'an da söylüyor sana ne milletin içkisinden sokakta ne halt yediğinden ... Karışma arkadaş bırak karışma yoksa başın yanacak ....Güzel hizmetlerin varsa yap bitti ise bırak git.. Iyi niyetle yapılmış naçizane bir tavsiyedir sadece.......Ne hakaret ederim nede kimseye tavsiye ederim....Herkes özgürdür...
Y & G

Geri