Gizli Mail - İstediğiniz Adresten Mail Gönderin

S.a yorumsuz
link paylaşımı alabilirmiyim
çt puan gönderdim bu arada sana haberin olsun şuan eğitimdeyim de link paylaşırsan sevinirim yorumsuz
şimdiden teşekkür ederim kendine iyi bak kolay gelsin

e-PaCk

Forum Gururu
ben de istiyorum bir de bir sorum olacaktı:) kimden kısmına şu an kullanımda bir mail adresi yazabiliyor muyuz:) yani etik dışı sorduğum soru farkındayım ama sadece merak:P birilerinin mailindenmiş gibi yollayabilir miyiz yağniiiiiii :)

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Çok güzel bir iş bu :P Çok yapmıştım bende :D

ben de istiyorum bir de bir sorum olacaktı:) kimden kısmına şu an kullanımda bir mail adresi yazabiliyor muyuz:) yani etik dışı sorduğum soru farkındayım ama sadece merak:P birilerinin mailindenmiş gibi yollayabilir miyiz yağniiiiiii :)

İstediğinizi yazabilirsiniz bizim forumumuzda etik dışı işler olmaz ki :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Mail server şu an pasif durumda arkadaşlar. Serveri aktif ettikten sonra programın download linkini tekrar veririm. Şu an elinizde olsa da bir işe yaramayacaktır.

Bu arada evet ister kendi mailinizi isterseniz atmasyon bir maili, hatta gönderdiğiniz kişinin mail adresini bile girip mail gönderebilirsiniz programla :) Karşı tarafa siz hangi mail adresini girmişseniz o mailden ileti gönderilmiş gibi olur.

Schweppes

Forum Tutkunu
Ya bununla ileri tarihde mail gönderilmiyormuu. yada ileri tarihte mail gönderebileceğim bildiğiniz başka bir yol varmı ben bitane buldum ama en az bir ay sonrası için ben 17 gün sonrasına göndermek istiyodumm:(

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ya bununla ileri tarihde mail gönderilmiyormuu. yada ileri tarihte mail gönderebileceğim bildiğiniz başka bir yol varmı ben bitane buldum ama en az bir ay sonrası için ben 17 gün sonrasına göndermek istiyodumm:(
İleri tarih olayında mailinizin bir süreliğine serverda belirtilen tarihe kadar saklanması lazım. Bu uygulamada mail saklama yok. Server sadece aracılık ediyor ve mail karşı tarafa ulaşıyor.

Şu an program aktif değil. Çünkü serveri geçici süre kapattık. Zaten en az özel üyelik elde etmiş olan üyelerimize download linki vermiştik.

galip_9474

Üyecik
Bu Programı bende istiyorum bende buna benzer bi prrogram yazıyorum şuan çalışır durumda acaba eksikleri nedir diye merak ediyorum onun için bu programı istiyorum