• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Günaydın & İyi Geceler

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
İnanıyorum hayatta her iyiliğe karşılık verecek olan güzel olan kişiler de var. Saygı herkese olsa bile sevgi hak eden kişiye karşıdır, iyi geceler.

yesim434

AdminE
Yüreğinizde sevgi varsa her çiçek mis gibi kokar, her gününüz hayat doludur ve her anınız büyük olasılıklarla umut doludur. Umutlarınızın gerçeğe dönüştüğü bir güne uyanmak dileğiyle, iyi geceler degerli cerezforum sevenleri

yesim434

AdminE
Bir DUA gönderiyorum hepinize
sağlık, mutluluk, huzur olsun.
Sevdikleriniz yanınızda
Dünyanız barış dolu olsun.
ALLAH’ın selamı üzerinize olsun.. Hayirli Sabahlar

yesim434

AdminE

Her insanın hayatında dostlukları vardır ve sırlarını paylaşır. Zor zamanlarda kişinin yanında olan ve karşılıksız olarak yardım eden dostlar için onlara sevgi gösterisinde bulunmak çok önemlidir. O yüzden Cerezforum ailesi sicakliginda herkese günaydınlar​

6AEDFFB8-4E97-4755-91C3-80F5AEC28CE6.jpeg

Celebrate Happy Birthday GIF by Bare Tree Media
200.gif

yesim434

AdminE
_¸.•'´(_¸.•'´
☘
¯¯¯¯¯
☘
¯
🧿
¯
☘
¯¯¯¯¯¯
☘
'•. ¸_)•. ¸_)
❤️
🍀
❤️
HAYIRLI GECELER
🌠
¸.*♡
🍃
❤️

GÜZEL Bir SABAHA UYANMANIZ
Dileklerimle...♡ Her Anı"nız Sevgi Dolu Olsun Dostlarıma Sımsıcak Sevgilerimle ⚘
(¯`✻´¯)
💐
YÜREĞİMDEN YÜREKLERİNİZE
💐
`*.
❤️
¸.*♡
🦋
Kucak Dolusu SEVGİLER
🌹
🦋
♡ ♡
🍃
Her Şey Gönlünüzce Olsun ☆´♡
☘
💐

🌹
Hayırlı Geceler
🌹

❤️
Mutlu Hafta Sonları
❤️

🌹
❈ Cerezforum ❈
🌹

🌹
❈ ⚘ ❈
🌹

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
🌳
🌺
🌳
UMUT..
🌺
🌳
🌺
Hiç bitmeyen bahar mevsimidir, içinde kar da yağar , fırtınada kopar.. Ama Çiçekler açmaya hep devam eder..!!
Degerli cerezforum sevenleri sizlerinde içinden hiç umut ve mutluluk ve sevgi bitmesin Herkese hayirli geceler diliyorum

yesim434

AdminE

Kışın soğuk günlerinde yıldızlara ulaşmamıza, gökkuşağını örmemize yardımcı olan insanlar var aramızda ve onlar sayesinde dünya güzelleşiyor. Ve işte cerezforum sevenleri bu günde. Bir günün sonuna geldik Cümleden iyi geceler diliyorum​