• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

HASTA SEVK - Lite (Eğitim - Kurumlar) 2.3

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Elbette eklenen mesaj ve konuların içerikleri sadece mesaj sayısını doldurma amaçlı olmayacak. Kontrol edilecek.

Bu arada istatistik tutan versiyon, bahsi geçen hatalar giderilmiş olarak yarıyıl tatilinde burada yayınlanacak.

Zaten o versiyonu hiçbir zaman nette yayınlamadım. Başka bir firma üzerinden okullara yönelik olarak okul programı ile entegre olarak dağıtılıyordu.

Mesaj/Konu sayısı 200 ve üstü olan kullanıcılarımıza onay kodu bu başlık altında talep ettikleri akdirde verilecek. Ama ben bekleyemem derseniz onay kodu ücreti 20 YTL duyurulur :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
öyle tahmin ediyorumki beli bir mesaj sayin olmasi gerek yüklemen icin

Ben denedim Yüklemede hic sorun yok

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Programın bu bölümdeki versiyonu 2.3. Kullanımı için herhangi bir kısıtlama yok. Dolayısıyla download linkinde herhangi bir sorun ya da indirme kriteri yok. Bu bölümün ilk mesajından hatta alıntı yaptığınız mesajdan bile indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Mesaj sınırı Programın 2.5 Pro versiyonu için var. İki programın da işlevi aynı olmakla birlikte Pro versiyonun bazı artıları var. İlgili linkte hangi artı özelliklerin oluğunu görebilirsiniz.

bir dost

Üyecik
proğramın kodunu nasıl alacağız şu bahsettiğiniz 20 ytl nereye ve nasıl yatırılacak bir okul müdürlüüğnün20 ytl yi yatırmak için bu kadar çaba göstermesi gelin şunun bir pratik yolunu bulalım.okullarımızda kullnılacak bu güzel proğramı hediye edebilirsiniz.saygılarımla açıklama bekliyorum