• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

HASTA SEVK - Lite (Eğitim - Kurumlar) 2.3

eline sağlık kardeş program çok güzel olmuş, fakat personel ismi çok uzun olunca raporda gözükmüyor ya5dımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

:) selam kardeş hasta sevk 2.3 indirdim teşekkürler herşey güzelde istatistik tutmuyor yardımcı olurmusunuz.teşekkürler (istatistik bölümü pasif durumda aktif olmuyor)

yardımlarınızı bekliyorum

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
İstatistik tutan versiyonu maalesef ücretli. Ancak forumda 250 mesajı bulunan üyelere onay kodunu ücretsiz olarak veriyorum.

Mrb.ya KardeŞ Bu Hasta Sev 2.3 Programinda Bİr Hata Var Oada Hasta Yakininin Tc Sİ Yerİne Kendİsİ İbaresİnİn Gelmesİve Bİrde Şu İstatİstİk Tutula Bİlse Çok GÜzel Olurdu Dİye DÜŞÜnÜyorum.yİnede HerŞeye RaĞmen Elİne Vede YÜreĞİne SaĞlik KardeŞ.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hayır hata yok. Programda Ayarlar butonuna basın. Açılan pnceredeki seçeneklerden bu durumu ayarlayabiliyorsunuz.

MDK

Üye
istatistik tutma bölümünü lütfen ücretsiz verin be kardeşim olmazmı? 250 mesaja ulaşmak için bir sürü saçma mesaj yazılır tadı kaçar.genede emeğinesağlık program çok güzel.