• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kırmızı Tadında Bir Röportaj

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
1) Adınız - Yaşınız - Burcunuz?

Semra-23-yengeç

2) Saç renginiz - Göz renginiz?

saç rengimi bende bilmiyorum..orjinali kahverengiydi galiba şimdi ne belli değil..gözlerim kahve.

3) Boyunuz - Kilonuz?

163 civarı boyum...48-50 arası değişen bir kiloya sahibim..dört gözle bekliyorum 50 nin üzerine geçeceği günleri..

4) Yaşadığınız şehir?

İstanbul (herkesin görmesi gereken şehir)

5)burcun ve özelliklerini tam anlamıyla taşırmısın?
hemen hemen çoğu özelliğine sahibim ama yükselenim koç bazen koçun etkisi altına girdiğimde görülmektedir..

6) Kırıldığında gönlünü almak zor mudur? kolay mı?

Eğer ince noktamı bulursan kolaydır..yok ama bana tersine gidiyorsan silersem kötü silerim..

7)Hayat çok güzel, ama bir de _ olmasaydı... (boşluğu tamamlayabilirmisin?):

internet ( hayatımın nerdeyse çogunu kapsar hale geldi..net dışındaki yaşamım çok güzel. sanırım ben neti çok fazla içime aldım..biraz uzak durmam gerekiyor..yoksa yavas yavas gerçek dünyayla aramda kocaman bir boşluk olacak)

8) Tuttuğunuz takım?

GALATASARAY ( Türkiye'nin en büyük takımı)

9) Fobilerin - Hobilerin?

En büyük hobim bir zamanlar kitaplardı hala kitaplarımı çok severim ama şu aralar internet ayrı bir tutku oldu bende.

örümceklerden nefret ederim..yılanı bile çekinmeden seven bu kalbim örümcekleri bir türlü sevmeyi beceremedi..

10 ) Okul - İş (kısaca anlatım)

ah ah en derin yaram bu işte. ne okul ne iş kaldık mı işsiz..

11) Giyim tarzınız?

her telden yerine göre giyerim anacım

12) En büyük hayaliniz?

bu aralar Londra (değişken hayallere sahibim..gerçekleştirdikçe değişiyor)

13)Beğendiğiniz ve Beğenmediğiniz huyunuz?

Fazla iyimser olmam hem begendiğim hem begenmediğim huyum..sonuçları bazen beni çok mutlu ederken bazen ne kadar saf oldugumu düşünmeme neden oluyor..

14) En sevdiğiniz renk?

Kırmızı tabiki

15) Nasıl bir kişiliğe sahipsiniz?

Aşırı duygusalım..elinde mendille gezenlerden..Televizyon izlerken kardeşimin hep bir gözü bendedir özellikle duygu yüklü sahnelerde..ablam yine baslamış göz yası dökmeye der ve ekler ya bunun neresine ağlıyorsun normal bi sahne işte.. ama elimde değil ben tutmak istesemde gözyaslarım yolunu çoktan bulmustur...

16) Ne tür müzik dinlersiniz?

slow severim ama illa su tarz dinlerim diye bir kuralım yoktur..şarkı güzel olduktan sonra her tarz dinlerim..

17) En sevdiğiniz şarkı ve nedeni?

zaman zaman değişir sevdiğim sarki sürekli olarak şu sarkıyı seviyorum diyemem..bu aralar Serdar Ortaç-İki Kalp

18) Sevdiğiniz varmı - ona burdan ne söylemek istersiniz?

bu soru bu bedene ve yüreğe fazla imzamdaki söze bakin diyorum sadece

19) Yaptığınız en büyük çılgınlık?

anlatmayacağım

20 ) Sevdiğiniz için neleri göze alırsınız?

Herşeyi

21) Sevdiklerin - Özlediklerin - Korkuların?

Ailem - Arkadaşlarım ve Memleketim - Hayattaki en büyük korkum ailemin benden kopması her ne şekilde olursa olsun bunu kaldıramam..

22) Şu an (Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?)
gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer?

Birisinin yanında olmak isterdim..ama olmamak daha iyi..

23) İzlemekten keyif aldığın tv proğramlarınız neler?

Televizyonda düzenli takip ettiğim hiçbirşey yok ara ara biraz ondan biraz bundan izliyorum..Beyaz show, genç bakış gibi programları izlemek de keyif vermiyor desem yalan olur..

24) Hayatta en cok kıymet verdiğin?

Babam..ailem..

25)bu Şarkı Benim Şarkımdır Dediğin Şarkı Hangisi? (Neden)

sukut-u hayal nedenini geçelim..

26)aşağıdaki Kelimeler Sana Ne Ifade Ediyor ( Tek Kelime Ile )

---aşk...............kırmızı
---para..............abim
---bayrak....................vatan
---silah...................korku
---dost....................can
---futbol......................Galatasaray
---müzik................................aşk

27) Çerez Forum sitesi ile nasıl tanıştın kısa bir anlatırmısın

Benim 2 tane 2 si birbirinden çatlak olan kuzenlerim bu forumda takılıyorlardi. ne iş karıştırıyosunuz siz dedim daldım foruma dalış o dalış hala buralardayım..

28) Çerez forum hakkında düşüncelerin neler şöyle olsa daha iyi olurdu dediğin neler var?

hmm..çerezforum sevdiğim biryer hatta çok sevdiğim bir yer.. kopamadığım..bir gün girmesem içimde fırtınalar kopartan yer...hiçbirşey yazmasam hatta konulara bile bakmasam bile forumun sayfasını günde en az bir kere görmezsem keyfim yerine gelmiyor..
sanırım en iyi burda anlattım çerez foruma olan tutkumu..

şu söyle olurdu diye birşey demiyorum şimdi..aklıma geleni geldiği an söylüyorum zaten...

29) Sitede En sevdiklerin ve Sevmediklerin kimler var politik olmadan cevap verecek olsan

Her zamn söyledim öncelik hep kuzenlerim onlar canımdan birer parça sonrasında forumdaki herkesi seviyorum..aktif olanları tabiki...tabi sevgi değerleri hiç kimsenin aynı değil kimini daha çok seviyorum..sevdiklerim zaten kendilerini biliyolardir diye düşünüp isim vermiyorum..

30) Forumda Seni Üzen Olay ?

her kimle olursa olsun aramızda geçen en küçük münakaşa dahi üzüyor beni..en çok üzeni ise unutmaya çalışırken yazmanın anlamı yok...

31)Forumda Seni En Çok Sevindiren Olay ?

Wien abim forumdaysa yüzümde güller açiyor..

32) Yöneticilere seslenmek istiyorum dediğin neler var?

yöneticilere sesleniyorum üyelere asılmayın sonra şikayet geliyor

33) Neden Kırmızı Nick sebebi?

hmm bilmiyorum bi anlık birşeydi..forumda benim ilk geldiğim zamanı bilenler bilir..ilk nickim
-SeMrA- idi..bir gün oturuken kırmızı yaptim belki ismimin göz önünde olmasını istemedim..belkide aşıktım o aralar... ne zamn aşkı düşünsem kırmızı gelir aklıma..

teşekürler cevaplar için güzel bir röportaj oldu :P

wien06

V.I.P
V.I.P
Güzel bir röportaj olmus her ikinizede tesekkürler.

Yalniz 32. soruya verilen cevaba kafam takildi. Sanirim burda saka yapildi. Cünkü bizim forumda böyle bir sey olmasi mümkün degil;;)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aynen benim de takıldı ama irdelemedim. Bunu açıklarsan sevinirim kırmızı.

Ama az-çok tahmin ediyorum şu profiline yazan üyeden bahsediyosun gibi geldi bana :D

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Güzel röportaj ama söylemeden geçemeyeceğim, pek tanıtıcı değil :)
Bir çok soru yanıtsız, cevap vermek istemiyorum, anlatmayacağım tarzı olmuş :)
Yinede tanımaktan memnun oldum ama bildiğim şeylerdi :P