• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kırmızı Tadında Bir Röportaj

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Kirmizi bayagi bilgim vardi senin hakinda tekrardan burda okumakta cok güzeldi bilgilerini bizler ile paylastigin icin tesekkürler

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Aşırı duygusalım..elinde mendille gezenlerden..

:) O kadar vahim mi yaa duygusallık? :)

kırmızı yaptim belki ismimin göz önünde olmasını istemedim..belkide aşıktım o aralar... ne zamn aşkı düşünsem kırmızı gelir aklıma../QUOTE]

Eh aşkın rengi :)

Demek ki o meşhur aşk o zamanlar başlamış veya sana aşka aşık birisi de diyebilir miyiz? :)
Röportaj güzeldi ve tabii ki yakından tanımak :)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
:) O kadar vahim mi yaa duygusallýk? :)

kýrmýzý yaptim belki ismimin göz önünde olmasýný istemedim..belkide aþýktým o aralar... ne zamn aþký düþünsem kýrmýzý gelir aklýma../QUOTE]

Eh aþkýn rengi :)

Demek ki o meþhur aþk o zamanlar baþlamýþ veya sana aþka aþýk birisi de diyebilir miyiz? :)
Röportaj güzeldi ve tabii ki yakýndan tanýmak :)

duygusallik vahim durumda dun aksam karadayiyi izlerken yine agladim...o derece vahim film izleyemiyorum aglmaktan..

O zamn volkan vardi galiba..bu gune kadar yasadigim icin pisman oldugum tek ask...pismn olsamda biliyorum yasadigim tek gercek ask

felsefe_mi

...!...
Özel üye
:) O kadar vahim mi yaa duygusallık? :)

duygusallik vahim durumda dun aksam karadayiyi izlerken yine agladim...o derece vahim film izleyemiyorum aglmaktan..

O zamn volkan vardi galiba..bu gune kadar yasadigim icin pisman oldugum tek ask...pismn olsamda biliyorum yasadigim tek gercek ask

Karadyıda tam da şu torun nazif'in sahnesi mi yoksa? :) Orada bir an ben bile noluyor ya! dedim ki dizilere ve filmlere ağlayan birisi değilim :)
Allah gönlüne göre versin her şeyi...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
güzeldi.. :)
ya bi sohbet edemedik biz kırmızı alalım en kısa zamanda kahvelerimizi.. :) ne kadar oldu ben geleli oo iki sene olmuş o zamndan beri konuşmak istiyorum ben senle bi tüürlü olmadı .. :)