• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

mustafa islamoğlu tefsir dersleri; hayatınız değişecek

janavar

Üyecik
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LİNKLER YENİLENDİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Son dört yıldır her hafta indirdiğim dersleri paylaşıyorum. Dersler toplam 13 yıl sürdü. Devamlı güncellenecek.

Hocamız telif hakında diyor ki: ben kendi hakkımı helal ediyorum ama bu işin prodüksiyon boyutu var, bu işte emeği geçen bi kadro var, onların hakkı var diyor. Ben bunları piyasada satılan cdlerden almadım. Zamanında internetten indirdim, hafta hafta, her ders bir hafta arayla yapıldı ve zor şartlar altında bilgisayarım olmadığı halde dvdlere toplayarak filan biriktirdim. Hepsini Tefsir Dersleri sitesinden tamamen yasal olarak indirdim. Zaten orda da; "Serverlardaki yer problemi ve sitemize getirdiğimiz standarttan dolayı ders sayısını 20 ile sınırlandırdık. Eklenen her dersi; 20 hafta boyunca sitemizden izleyebilirsiniz. " yazar. (eskiden; indirmek için linke sağ tıklayıp farklı kaydet'e basın yazardı) şimdi sitede diğer derslerde veriliyor onları indiremiyoruz ve buraya da koymuyorum.

tefsire giriş: Hocamızın ilk tefsir dersi. 14 yıl önce kayda alınmış. Son dersi İstanbul Gösteri Merkezinde, çok kalabalık bir izleyici kitlesi önünde ve Hilaltv'den canlı yayınlanmıştır. Her iki videodan hocamızın ne kadar yaşlandığını görebiliyoruz.

Lütfen aşağıda mustafa islamoğlunu tartışmayalım. Bu konu onun için açılmadı. Önce indirin, dinleyin ama ön yargısız dinleyin, beğenmezseniz ya da kafanıza takılan şeyler varsa burda tartışmayın ya da karalamayın. Doğrusunu okuyup araştırın. Burda polislik yapmayın. Bırakın millet kendisi karar versin. Tıklayın, okuyun yada izleyin, sonra sayfayı kapatın ama nolur birbirinizle kayıkçı kavgası yapmayın.

Top Bottom