Online FotoMontaj Siteleri

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hairmixer - Free Virtual Hairstyles - choose from hundreds of virtual hairstyles and get a new hairstyle and hair color within seconds.

Saç stilleri üzerine bir fotomontaj sitesi. İsterseniz galeriden resimler seçin, isterseniz bilgisayarınızdan. İki resmin yüz modelini birbiri arasında taşıyabiliyorsunuz. Örneğin alttaki resimde galeriden seçtiğim bir resim üzerine W. Bush yüzü oturtmaya çalıştım :D

Çalışma etaplarını resimlere bakarak anlayabilirsiniz. Ancak dikkat etmemiz gereken bir şey var. Resimdeki yüzlerin aynı yönde olmasına dikkat etmelisiniz.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Online FotoMontaj site tanıtımlarına devam ediyoruz.

Bu sitede bilgissayarınızdan yüklediğiniz resimleri dünyaa ünlü dergilerden birine kapak olarak ayarlayabiliyorsunuz. Ben Wien hocamın avatarını Model adlı derginin kapağı olarak ayarladım :) Oldukça popüler dergiler de vardı ancak neyse bu olsu bu seferlik :P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Konuya devam...

Bu sitede yüklediğiniz veya URL referansı ile gösterdiğiniz resimlere çeşitli efektler uygulayabiliyorsunuz. Alttaki resime sadece gözler, konuşma balonu, bir adet balık ve yıldız efekti eklendi farklı onlarca efekt ve eklenti bulabilirsiniz :)

es2q0p.jpg

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu link ise enteresan bir yaklaşım yamış online fotomontaj olayına :)

Mezar taşı üzerine yazı yazabiliyorsunuz ve manzarası güzel bir alanda hazırladığınız mezar taşı görünüyor. :)

İlgili bölümlere istediğinizi yazın ve Generate Tombstone butonuna tıklayın.

nv8mqa.jpg