• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Selamın aleyküm.

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
hoşbuldum forumlarla pek aram kalmadı ama sevdim burayı insanı bağlayan bi tarafı var :)
arada olsa aktif olmaya çalışıyorum teşekkür ederim iyi dilekleriniz için hoşbuldum.

Sosyal medya alanlarının aşırı derecede çoğalıp genişlemesi forumları iyice geri plana itti. Ama insana bir şeyler katan ve kalıcı dostluklar kurmasını sağlayan, sosyal medya değil forumlar oluyor :) Ben reel hayatımda kimseye olmadığım kadar yakın olduğum dostluklar edinebildiğim için çerezforumu asla bırakmam mesela:)

Sosyal medya alanlarının aşırı derecede çoğalıp genişlemesi forumları iyice geri plana itti. Ama insana bir şeyler katan ve kalıcı dostluklar kurmasını sağlayan, sosyal medya değil forumlar oluyor :) Ben reel hayatımda kimseye olmadığım kadar yakın olduğum dostluklar edinebildiğim için çerezforumu asla bırakmam mesela:)

Katılıyorum sosyal medya araçları çoğalınca forumlardan ilgi azaldı. tabi önüne gelenin forum açmasınında büyük etkisi var :)
2006'da başladım forum hayatına eskiden daha bi güzeldi daha bi sıcaktı forumlar, umarım eski güzel dönemlerine yine kavuşur hiç sanmıyorum ama kısmet :)

Top Bottom