• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Turuncu Çember Oyam..

dimi öyle yapim.. :)
ama annem ikna olmaz illaki yapmam lazım benimde böyle bişey.. yapmak kısmet olursa bende paylaşır fikrini alırım ..:)
sadece dergide iki dakikalık gördükleri bi modeli eve gelince yapan arkadaşlarım var .. çok şaşırmışımdır her zaman bu kadar marifetli olmalarına.. onlarda aynı şekilde benim ilgisizliğim ve beceriksizliğime .. :D

Sende bi tane başla eminim yaparsın :)
Dergiden bende yaparımda, internette gördüklerimi yapamıyorum nedense :))

ne diyim vala süpersiniz .. :)
böyle giderse internettende yapabilme adayısın.. :)

İnternettekiler net değil pek ya.
O yüzden kaç tane dolgu yapılmış, nereye batmış anlaşılmıyor
Ancak net bi resim çekenler yani zincirleri anlaşılanları çıkarabiliyorum
Küçük fotoğraflardan anlaşılmıyor
Deneyerek çıkarırım belki ama oda işime gelmiyor sök yap sök yap hevesim kaçar diye:)
Benim bu çektiğim resimdeki de anlaşılmıyor bütününü çektim çünkü :) oyayı çekseydim direk örnek ortaya çıkardı :)

İnternettekiler net değil pek ya.
O yüzden kaç tane dolgu yapılmış, nereye batmış anlaşılmıyor
Ancak net bi resim çekenler yani zincirleri anlaşılanları çıkarabiliyorum
Küçük fotoğraflardan anlaşılmıyor
Deneyerek çıkarırım belki ama oda işime gelmiyor sök yap sök yap hevesim kaçar diye:)
Benim bu çektiğim resimdeki de anlaşılmıyor bütününü çektim çünkü :) oyayı çekseydim direk örnek ortaya çıkardı :)

evet dimi fazla uğraştırır anlaşılmayan resim .. :)
ne diyelim ZeyNoO hanım yeteneğini kıskandım demeden geçemem .. :)

çember mi diyorsunuz?
leçek,yazma,yemeni diyoruz bizde,bende kendimi örgüye verdim,küçük bir tane bebek yeleği yaptım,şimdi de kendime yapıyorum,el işi terapi gibi oluyor:)

çember mi diyorsunuz?
leçek,yazma,yemeni diyoruz bizde,bende kendimi örgüye verdim,küçük bir tane bebek yeleği yaptım,şimdi de kendime yapıyorum,el işi terapi gibi oluyor:)

çember oyanın adı sanırım.. bizde yazma diyoruz ama leçek ve yemeniyi duymamıştım .. :)
aynen kafa dağıtmada birebir.. :)

Geri