Yapay zekaya resim çizdiriyoruz

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
İhtiyacınız olan tek şey bir Microsoft (mail - hotmail, msn, windowslove...) hesabı ve bu hesapla tıpkı Chrome'da oturum açtığınız gibi aşağıdaki linkte oturum açmak. Yüzlerce benzersiz resim parmaklarınızın ucunda sizin söyledikleriniz doğrultusunda oluşturulmayı için bekliyor...

Düzenleme - 4 Nisan 2024: Artık Bing aram motoruna Copilot entegre edildi yeni adreste çok daha yetenekli çalışmalar yapılaibliyor.

Linke tıklayın:

Ve sadece yazmasını istediğimiz yazıyı ya da çizmesini istediğimiz şeyi söylüyoruz. (yazıyoruz) Birkaç örnek yaptım...

Yazdığım ifadeler ve üretilen resimlerden (her seferinde 3 resim oluşturuyor 1024x2024px)

CEREZFORUM bulutların üstünde (dedim ama sadece forum yazdı)
forum.jpg

Bulutların üstünde yemek ziyafeti, kalabalık
yemek.jpg

Turuncu saçlı laptop başında bir kız ve yanında turuncu bir kedi resmi.
turuncu-kedi.jpg

Gerçek görüntü gibi turuncu saçlı laptop başında bir kız ve yanında turuncu bir kedi resmi.
turuncu-kiz-kedi.jpg

Kafası eline almış gerçeküstü bir insan resmi çiz
cizim-yapay-zeka.jpg

CF harfleri ile logo çiz
logo-yapay-zeka.jpg

Bu şekilde istediğiniz sonsuz sayıda resim oluşturabilirsiniz. Eğer çizilen resmi beğenmezseniz defalara söylediğiniz resmi tekrar çizmesini isteyebilirsiniz. Gerçi haftalık 90 tane hızlı resim oluşturma özelliği mevcut, sonraki resimler daha yavaş oluşturuluyor. Sayfada son oluşturduğunuz tüm fotoğrafları görebiliyorsunuz ve istediğiniz zaman tekrar kullanabiliyorsunuz...

Yapay zekaya resim çizdirelim

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sen bir şey yapmıyorsun sadece istediğin resmi yazarak söylüyorsun yapay zeka hallediyor. :D

Bu arada belirtmeden geçmeyeyim, ben Türkçe yazarak resimleri çizdirdim, İngilizce yazıldığında çok daha hatasız resimler hazırlayabiliyor.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Eve döndügümde Allah izin verirse kesin yapacağım 😂ama neler çikar bilmiyorum ama ne çıkarsa iyide kötü de paylaşacağım çünkü ilk defa kullanacağım bu programı 😀