• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

4.haftanın Konuğu Bivatandaş

sevili bivatandaş konuk koltuğunda seni istemeden fazla tuttuk,bu durumdan dolayı özür diliyorum,çok yoğun günlerimize denk geldi,toparlamaya çalışıyorum,ilk fırsatta gönüllü bir konuk ayarlayıp seni uğurlayacağım,bu gecikmeden dolayı tekrar özür diliyorum...

sevili bivatandaş konuk koltuğunda seni istemeden fazla tuttuk,bu durumdan dolayı özür diliyorum,çok yoğun günlerimize denk geldi,toparlamaya çalışıyorum,ilk fırsatta gönüllü bir konuk ayarlayıp seni uğurlayacağım,bu gecikmeden dolayı tekrar özür diliyorum...
Est abi sorun yok. Güzel sorular geldi gayette keyifli geçiyo.Bi kaç yıl daha devam edebilirim:D

Genelde internetten dini sayfalardan..

İnternette bazen çok fazla kafa karıştırıcı birbiriyle çelişen bilgiler olabiliyor.. Dikkat etmek gerekiyor...

Forumla ilgili sorayım biraz da

Forumda en dikkatinizi çeken üye kim?
Admin sence adil mi?:)
Forumda şuda olsa daha iyi olur dediğin birşey var mı varsa nedir

İnternette bazen çok fazla kafa karıştırıcı birbiriyle çelişen bilgiler olabiliyor.. Dikkat etmek gerekiyor...Haklısınız bende yazarlarına kaynaklarına vs dikkat etmeye çalışıyorum.

Forumla ilgili sorayım biraz da sorun bakalım :)

Forumda en dikkatinizi çeken üye kim?
@kAşİf abi babacanlığıyla
@katip abi beyefendiliğiyle
@KıRMıZı hamfendiğiyle
@Papatya @~Esinti~ @dderya @ZeyNoO @_nehir_ sevecenlikleriyle
@nazenin gıcıklığı ile :D
@Beyfendi @JosTeR @OBir @alemdar edip kişilikleriyle
@Sentinus topuklarına sıkacam gözüme çok batıyo :D
@Düş nazlılığıyla :D parantez içinde (engin hoşgörüsüyle):)
@Mavi Gül @Çağlayağmur @MeRciMeK @sokak lambasi @patik bi görünüp bi kaybolmalarıyla :)
@YoRuMSuZ mütevaziliğiyle dikkatimi çekiyolar :)
Dipnot:Hepinizi seviyorum :ahkalbim:

Admin sence adil mi?:) @YoRuMSuZ hocamı kastediyosun heralde.Sevgili adminimiz para bile veriyo daha napsın :D şaka bi yana başka forumlarda genelde kibirli olur ve tepeden bakarlar üyelere adminler. gözlemlediğim kadarıyle çok mütevazi bir kişilik hocam.En sevdiğim yönü oyunlara katılıp üyelerle güzel muhabbetlere girmesi.eksik olmasın seviyorum kendisini :)
Forumda şuda olsa daha iyi olur dediğin birşey var mı varsa nedir
Aklıma bişey gelmiyo ama şu ÇTL miktarları biraz daha hatta biraz değil çok arttırılsa iyi olur :D

Bizlerde seni seviyoruz sevgili bivatandaş. Unutma gönlümüzde taht kurdun efendiliğinle, saygınla, cana yakınlığınla, adamlığınla...

Geri