• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Haftanın Konuğu Sahra_buse

Öncelikle Koltuğun Hayırlı Olsun.Koltuğa yakıştığını düşündüğüm üyelerden birisin sende :)

Evlenmeyi Düşünüyor musun?

Nasıl Bir Evlilik Hayalin var ? (özel değil ise bizlerle paylaşabilir misin)

Çocuklarla Aran Nasıldır?

İkizi olan biri olarak. İkiz olmak ile ilgili düşüncelerini paylaşabilir misin?(Tek/Çift Yumurta ikizi?)

Hayatınla ilgili kritik karar verme sürecine girdiğinde,başkalarının(aile,eş,yakın arkadaş) yorumları senin kararlarını etkiler mi?

Kendini 3 kelime ile anlatır mısın diye bir soruya nasıl cevap verirsin?(Benim sevmediğim soru tipidir,Seninle de paylaşmak istedim)

Dipnot; Bu kadar geç kaldığım için beni affet ortak :) Cevaplarını keyifle okudum bize bu keyifi yasattığın için teşekkür ederiz. Ayrıca o Gulbettin buraya gelmeli bence :))

Öncelikle Koltuğun Hayırlı Olsun.Koltuğa yakıştığını düşündüğüm üyelerden birisin sende :)

Evlenmeyi Düşünüyor musun?

Nasıl Bir Evlilik Hayalin var ? (özel değil ise bizlerle paylaşabilir misin)

Çocuklarla Aran Nasıldır?

İkizi olan biri olarak. İkiz olmak ile ilgili düşüncelerini paylaşabilir misin?(Tek/Çift Yumurta ikizi?)

Hayatınla ilgili kritik karar verme sürecine girdiğinde,başkalarının(aile,eş,yakın arkadaş) yorumları senin kararlarını etkiler mi?

Kendini 3 kelime ile anlatır mısın diye bir soruya nasıl cevap verirsin?(Benim sevmediğim soru tipidir,Seninle de paylaşmak istedim)

Dipnot; Bu kadar geç kaldığım için beni affet ortak :) Cevaplarını keyifle okudum bize bu keyifi yasattığın için teşekkür ederiz. Ayrıca o Gulbettin buraya gelmeli bence :))

Tesekkur ederim bölümdaş hosgeldin :)

Evlenmeyi düşünürüm hatta bu yolda adimlarim var son zamanlarda :)

Böyle sorular gorunce eskiden diye baslayasım geliyo :) hayallere sigdirmiyorum ben artık hiç biseyi evlilikte bunlardan biri saygı sevgi karşılıklı değer bunlardan başka bişey gözetmiyorum artık :)

Çok iyi anlaşırım çocuklarla onlarla vakit geçirmeyi seviyorum küçük bi kardeşim ve bir suru küçük kuzenim var devamlı birlikteyiz :)

Çift yumurta ikiziyiz biz. Sahip olduğum en güzel şey ne olursa olsun sorgulamadan çıkar gözetmeden senin yanında olan bi cana sahipsin ve yalnızlık duygusunu asla bilmiyorsun
Ne kadar uzak olursa olsun en berbat olduğun zamanlarda onu hissedebilmek ve kocaman bi telaşa kapılmak ondan haberdar olana kadar başka hiç kimse sana bunu yasatamaz . Sükrediyorum varlığına
Zorlukları da var tabii
Belli bi yaşa kadar yanında olan kimseye tahammülün olmuyo :) nasıl kiskandigimi bilirsin :d o da aynı şekilde çok çektirmiştir bana :)

Kararlarimda hep isteklerim doğrultusunda hareket ettim bu zaman kadar . tabiki ailemin yorumları önemliydi benim için ama körü körüne engellendiğimi hissedersem hiç kimse etkileyemezdi beni
Simdi baska simdi onların fikirleri daha önemli benim için :)
Önceki ve sonraki ben yapsam daha iyi anlatırdım kendimi sanırım bölümdaş :d

Üc kelimeye sıgamam ki ben :d
İlk kelimem mikroskobik olsun kolaya kaçayım :d ikincisi deli :) tüm hircinlillarımı barındırsın içinde :) üçüncüsü de uysal :) çekilebilir taraflarımı tanımlansın bu da :d

Affetmem geç kalmayacaktin :p :d keyifle cevapliyorum bende bölümdaş tesekkur ederim
Haha Gülbettin daha da yaklasmadı bana :p

Samimi dolu cevapların için teşekkür ediyorum ve yine sorularımla geliyorum. :)

Dışarı neşe saçan biri olarak görüyorum ben seni yanılıyorsam beni düzeltirsin :) Kendine bu durumu misyon mu edildin ki acaba? :)

Fillere olan sevgin dikkat çekiyor bende ve bu sevginin detaylarını bilmek isterim ?

Klasik bir soru sormak istiyorum sana sorulmadı diye düşünüyorum, inşallah gözden kaçırmadım. Forumla nasıl tanıştın?

Geri