• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu felsefe_mi

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Yemekle aran nasıl?
Vejeteryan lar icin ne düşünüyorsun?
Adanaya gitmis olsak nereleti gormemimizi tafsiye edersin?

Yiyici olarak süper :) Yapıcı olarak aram pek iyi sayılmaz :(
Vejeteryanlar da bizim vatandaşımız. Aşağılamamak gerek onları :) Seviyoruz onları da ama hayatında 1 kere mangal keyfi yaşamayan insana üzülüyorum :)
Adana'da 1 kere gece bir tablacı da tabure çekip şırdan yemediyseniz, o memleketin dokusunu anlamadınız demektir. Göle nazır bir kebap keyfi yapmadıysanız hiç Adana'yı gördüm demeyin... Gecenin çatır sıcağında meşhur Adnan Menderes Bulvarı'mızda bici bici yemediyseniz, üzgünüm siz Adanaya gelmemişsiniz :)
Yaylarını tavsiye ederim Adana'nın. Tekir, bürücek gibi... Görülmesi gereken güzel yerlerdir. Şehir içinde çok öyle aman aman tarihi bir kalıntı, kent müzesi yoktur Adana'da... Sadece meşhur büyük saat, küçük saat ve Taş Köprümüz vardır. Gidenlerin Merkez park ve Sabancı Camii'ni görmelerinide tavsiye ederim. Göle mutlaka uğrayın derim. Eğer deniz görmek istiyorsanız Karataş'ı da görmenizi tavsiye ederim. Adana'nın daha çok kent dokusunu, insanların sıcaklığını tadın derim. :) Bu tılsımı çözdüğünüz de kendinizi bir taşımacının önünde evi Adana'ya taşırken görebilirsiniz :)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Himmm Adanaya gidesim geldi guzel anlatmışsin.:)

Ileriye donuk planlarin varmi varsa ve cok ozel degilse bizle paylasirmidin.?

Gel abla söz gezdirmesi benden. Haber etmen yeterli ;;)

İleriye dönük planlarım var. Benzer soru gelmişti. Kendi işimin patronu olmak istiyorum artık :) Memurluk ve belli bir kalıp bana göre değil. Ya bu devletin yasası değişecek ya da ben artık yokum :) İleride yine felsefe ile ilgili bir şeyler yapmak planımda var. Yine söylemiştim. Tekrarlayayım... Türkiye'de pek denenmemiş hatta hiç denenmemiş bir konsept var kafamda :) (Burası bende kalsın, denenmemiş... Finansman bulan benden önce davranabilir)
Bir de sanırım artık evlenmek istiyorum :D Ama ufak bir sıkıntı var... Damat yok ortada :)....1Bu kısmı ciddiye almayınız!!! Arada bir de gülelim"

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Şansa inanır mısın @felsefe_mi ? Şans nedir sence?

Kaderci misindir?

Şansa inanırım... Ama şansı kendimiz mi yaratırız hazır mı bize sunulur dersen bilemiyorum. Şans dediğin şey sanırım doğru anda doğru yerde olmak olsa gerek... Bunu kısmen bilinçli yapıyoruz ama kısmen de bir tesadüf :) Mesela bir gün üniversitede son sınavımdı. Uyuya kalmışım. Sınava tam 1 saat sonra gittim ki hoca gelmemişti :) Bu bir şans... Ama bilinçli yapılmamış şans, tesadüf :) Yani toparlarsam :D şans var... Kimi zaman bilinçli kendi şansımızı yaratırız, kimi zaman tesadüf eseri gelir bulur bizi..

Kadere doğum ve ölüm konusunda inanırım... Doğumun kaderdir... Ölümü de engelleyemeceğine göre kaderdir. Ama ikisinin arasındaki o çizgi bize aittir.

Düzenleyen yönetici:

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Gel abla söz gezdirmesi benden. Haber etmen yeterli ;;)

İleriye dönük planlarım var. Benzer soru gelmişti. Kendi işimin patronu olmak istiyorum artık :) Memurluk ve belli bir kalıp bana göre değil. Ya bu devletin yasası değişecek ya da ben artık yokum :) İleride yine felsefe ile ilgili bir şeyler yapmak planımda var. Yine söylemiştim. Tekrarlayayım... Türkiye'de pek denenmemiş hatta hiç denenmemiş bir konsept var kafamda :) (Burası bende kalsın, denenmemiş... Finansman bulan benden önce davranabilir)
Bir de sanırım artık evlenmek istiyorum :D Ama ufak bir sıkıntı var... Damat yok ortada :)....1Bu kısmı ciddiye almayınız!!! Arada bir de gülelim"
:)))) güldürdün canim.

Himmm demek yeni bilinmeyen konseptlii isinde basari dileyeyim bende.

Hayatindaki insanlarin sende bir sıralama ları varmı?