• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu felsefe_mi

Tuba

Özel üye
bi soruda benden olsun :)
sence anlaşılmak için ne yapmak gerekir :?
insanlara önyargılı davrandığın olurmu yada oldumu ?
gördüğün kadarıyla benim hakkımda ki düşüncelerini öğrenmek isterdim :)
görüşlerin benim için çok önemli :)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
bi soruda benden olsun :)
sence anlaşılmak için ne yapmak gerekir :?
insanlara önyargılı davrandığın olurmu yada oldumu ?
gördüğün kadarıyla benim hakkımda ki düşüncelerini öğrenmek isterdim :)
görüşlerin benim için çok önemli :)

Anlaşılmak için çaba sarf ediyorsan yalan söylüyorsundur :) Sen söylersin... Karşındaki anlar veya anlamaz. Sanane? Hem ne demiş Mevlana : "Sen ne kadar söylersen söyle, söylediklerin karşındakinin anladığı kadardır"

Önyargıyla yaklaştığım olur yalan yok :) Bazen bir şeyler itici gelir ya ama adını bulamazsın. O durum oluyor bazen bende. Ama genelde de haklı çıkıyorum :)

Bunu 2. soruşun :D (Başka üyeyle karıştırmadıysam :( )
Canım şuan seni tanıdığım kadarı, sadece forumdaki yorumlarından. Pek bir şey söylemek mantıklı olmaz. Ama eğlenceli, cici bir kız olduğundan yana pek şüphelerim yok :)

Tuba

Özel üye
Anlaşılmak için çaba sarf ediyorsan yalan söylüyorsundur :) Sen söylersin... Karşındaki anlar veya anlamaz. Sanane? Hem ne demiş Mevlana : "Sen ne kadar söylersen söyle, söylediklerin karşındakinin anladığı kadardır"

Önyargıyla yaklaştığım olur yalan yok :) Bazen bir şeyler itici gelir ya ama adını bulamazsın. O durum oluyor bazen bende. Ama genelde de haklı çıkıyorum :)

Bunu 2. soruşun :D (Başka üyeyle karıştırmadıysam :( )
Canım şuan seni tanıdığım kadarı, sadece forumdaki yorumlarından. Pek bir şey söylemek mantıklı olmaz. Ama eğlenceli, cici bir kız olduğundan yana pek şüphelerim yok :)

karşındaki anlamıyor ama sanane diyebileceğin biri de değil :(dönüp arkanı gitmeğide yapamıyorsan işte o zaman çaresizliğin en büyüğünü yaşarsın :(
yok abla ben ilk sordum öteki soran sahraydı :D
17 yaşında bi genç kız nasıl davranmalı sence olgunluk beklenebilirmi ?
esasında seninle oturup uzun uzun konuşmayı çok isterdim :)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
karşındaki anlamıyor ama sanane diyebileceğin biri de değil :(dönüp arkanı gitmeğide yapamıyorsan işte o zaman çaresizliğin en büyüğünü yaşarsın :(
yok abla ben ilk sordum öteki soran sahraydı :D
17 yaşında bi genç kız nasıl davranmalı sence olgunluk beklenebilirmi ?
esasında seninle oturup uzun uzun konuşmayı çok isterdim :)

Bilmem ki. Olgunluk kastettiğin tuvalet giyip etrafta gezmekse pekala olabilir :P Her yaşın bir güzelliği vardır. Bence gençken ve ergen iken hakkını vererek yaşamak gerekir ki ileriki yıllarda birşeyler yaptığında toplumun şu yakıştırmasına maruz kalmayasın "Kazık kadar olmuş davranışlarına bak =BB" Zaten yaş ilerleyince bir olgunluk çöküyor :) Boş ver takılmana bak :)

Tuba

Özel üye
Bilmem ki. Olgunluk kastettiğin tuvalet giyip etrafta gezmekse pekala olabilir :P Her yaşın bir güzelliği vardır. Bence gençken ve ergen iken hakkını vererek yaşamak gerekir ki ileriki yıllarda birşeyler yaptığında toplumun şu yakıştırmasına maruz kalmayasın "Kazık kadar olmuş davranışlarına bak =BB" Zaten yaş ilerleyince bir olgunluk çöküyor :) Boş ver takılmana bak :)

teşekkür ederim :eek:yavf ne diyeceğimi şaşırdım :Döğretmenim mi desem ablamı yoksa felsefem mi :)
valla düğüne bile kotla giden biri olarak :D olgunluk bana göre değil sanırım :D