• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Ayın Konuğu Sentinus

Trabzon :) Kendi memleketim. Bu sayılmaz dersen eğer, Rize. Yeşil'in mavi'nin en güzel tonları orada. Dünya da bir cennet varsa oda Rize'dir benim için.

Benimde istanbulda bikac defa gittigim biri vardi bende baya etkilenmistim soylediklerinden sanirim korkudan bidaha gitmedim :D

Istanbul'da yasamak zor geliyor mu sana da ?

Benimde istanbulda bikac defa gittigim biri vardi bende baya etkilenmistim soylediklerinden sanirim korkudan bidaha gitmedim :D

Istanbul'da yasamak zor geliyor mu sana da ?

Faldan korkmak da lazım aslında :)

Bazı yönlerden evet. Geçim sıkıntılı burada. Trafik olayına girmiyorum bile. Bir de pisliği çok mübarek şehrin.

Ama alışmışım ben buralara. kolay değil 21 senedir aynı mahalledeyim. Kopamıyorum. Her uzun soluklu şehir dışı yolculuğumda burnumda tütmeye başlar :)

Kesinlikle ( ;

Bende buyudugum evden, yerden tasindiktan sonra oraya her gidisimde aglayarak donuyorum o baglilik cok farkli gercekten..

En cok nerelerde vakit gecirirsin koca istanbulda yarismacilara nereleri tavsiye edersin :p

Kesinlikle ( ;

Bende buyudugum evden, yerden tasindiktan sonra oraya her gidisimde aglayarak donuyorum o baglilik cok farkli gercekten..

En cok nerelerde vakit gecirirsin koca istanbulda yarismacilara nereleri tavsiye edersin :P

Pek fazla gezen birisi değil'im ama genellikle ortaköy kuruçeşme gülhane parkı pierlotti buralarda belli mekanlarım var. buralara gider takılırım :)

Geri