• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Ayın Konuğu Sentinus

*Bu ay down sendromlu olan kuzenim yürüyüp konuşmaya başladı. En çok buna sevindim.
*Herkesle aynı sanırım mutsuzluğum sebebi. Soma faciası yeterince üzdü hepimizi.
*Var aslında. Türkiye çapında sektörün lideri bir firma Saha sorumlusu olacakken, patronun kardeşini dövüp işten ayrılmam :D
*Herkes gibi benimde oldu mutlaka. Açıklamak istemediğim bir olay.
*Evet. Çok uzun zamandır mücadele ediyordum. Sanırım vazgeçmeye başladım bu aralar. Detaylar bende kalsın yine.
*Türkü bilmem ben :D

*Bu ay down sendromlu olan kuzenim yürüyüp konuşmaya başladı. En çok buna sevindim.
*Herkesle aynı sanırım mutsuzluğum sebebi. Soma faciası yeterince üzdü hepimizi.
*Var aslında. Türkiye çapında sektörün lideri bir firma Saha sorumlusu olacakken, patronun kardeşini dövüp işten ayrılmam :D
*Herkes gibi benimde oldu mutlaka. Açıklamak istemediğim bir olay.
*Evet. Çok uzun zamandır mücadele ediyordum. Sanırım vazgeçmeye başladım bu aralar. Detaylar bende kalsın yine.
*Türkü bilmem ben :D

Allah Cümlemizin ve Sizin Yar ve Yardımcısı Olsun . Gerçekten Güzel Bir Haber Bu .
Kesinlikle Haklısın Soma Faciası Hepimizi Yıktı .
Ellerin Dert Görmesin :D
Bilirsin Bilirsin :D

8 Gün Sonra Koltuk Devralabilir miyim @ZeyNoO :P :D
Şimdi gördüm canım. Bazı nedenlerden dolayı burayla fazla ilgilenemiyorum.
@ezgi3535 arkadaşımızda talep etmişti ve ona özel üye olduğu takdirde yapabileceğimizi söylemiştim. Ve özel üye olalı çok oldu. Ayın konuğu Sentinus olduğu için ezgiyi Sentinus'dan sonra Ayın konuğu yaparız diye düşünmüştüm. Şimdi seni ayın konuğu yapalım desem ezgiye haksızlık etmiş oluruz. Ezgiden sonra sıra senindir :)

@ZeyNoO abla öncelikle teşekkür ederim. Ama eğer Lal abla çok olmak istiyorsa ayın konuğu olabilir ben bir sonraki ayda olabilirim sorun olmaz benim için ama bu ayda olabilirim farketmez benim için :) Ama dediğim gibi çok istiyorsa olabilir. Anlayışla karşılarım. ama doğruu söylemek gerekirse eğer bu en son yazdıklarını yazmayıpt Lal abla olsaydı o zaman haksızlık oduğunu düşüncektim ama yazdığın için haksızlık olmaz yani :)

Geri