• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Bende İz Bırakan Sözler...

Bunu en başından nasıl anlarsın onu anlamadım sonuçta insan güvenip evleniyor ama onun bile bilmediği çok yönü çıkıyor sen nasıl anlarsında izin vermezsin:)

cnm benim evlenir anlaşamazsın o başka.. amaaa lafım meclisten dışarı kimse üzerine alınmasın lütfen daldan dala o kişiden bu kişiye sürekli sevgili değiştirenlerin sonu bu zaten..

cnm benim evlenir anlaşamazsın o başka.. amaaa lafım meclisten dışarı kimse üzerine alınmasın lütfen daldan dala o kişiden bu kişiye sürekli sevgili değiştirenlerin sonu bu zaten..

Daldan dala olanlar ayrı ayrı ama sen büyük konuşuyorsun dikkatimi o çekti buna izin vermem diyosunya bu senin izninle olmaz bir kişiyle olursun tamam o kişininde senin canını yakmıycağı ne belli onu demek istedim:)

Daldan dala olanlar ayrı ayrı ama sen büyük konuşuyorsun dikkatimi o çekti buna izin vermem diyosunya bu senin izninle olmaz bir kişiyle olursun tamam o kişininde senin canını yakmıycağı ne belli onu demek istedim:)

burası yeri değil cnm .. emin olmadığım bişeyi konuşmam :)) msnde anlatırım bir ara :))

İnsanlar, Onlara Ne Söylediğinizi unutabilirler...
İnsanlar, Onlara Ne Yaptığınızıda Unutabilirler...
Ama İnsanlar, Onlara Kendilerini Nasıl Hissettirdiğinizi Asla Unutmazlar...

Geri