• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Bende İz Bırakan Sözler...

Bırakın şu "Seni Seviyorum'' ayaklarını ..! Hanginiz sevgisinin arkasında durup işte bu kızı seviyorum bu kız benim diyebildi ..¿.. Kıskançlık krizleri geçirirken hanginiz kolundan tutup 'benim sevdiğime kimse dokunamaz..! ' diyebildi ..¿.. Sevmek ağızda olmuyor, yürekten seveceksin ..! Gerekirse ağzına ortasına bi tane vurup 'benim namusuma kimse dokunamaz' diyeceksin..! Sözde hepiniz seviyorsunuz..! Devam edin...

Bırakın şu "Seni Seviyorum'' ayaklarını ..! Hanginiz sevgisinin arkasında durup işte bu kızı seviyorum bu kız benim diyebildi ..¿.. Kıskançlık krizleri geçirirken hanginiz kolundan tutup 'benim sevdiğime kimse dokunamaz..! ' diyebildi ..¿.. Sevmek ağızda olmuyor, yürekten seveceksin ..! Gerekirse ağzına ortasına bi tane vurup 'benim namusuma kimse dokunamaz' diyeceksin..! Sözde hepiniz seviyorsunuz..! Devam edin...

Bu biraz ağır olmuş :)

işte bunu okusunlar mesela (( :

Kime göre ve neye göre doğru ama :)

Bu arada sözümü de yazıyım..
İstanbul Deniz Otobüslerine bağlı bazı deniz otobüslerinin 24knot olan iç hat limit hızını ihlal etmesi nedeniyle atılan simitlere yetişemediklerini öne süren martılar, Kadıköy iskelesi önünde oturma eylemi yaparak durumu protesto ettiler.

Geri