• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beni Nasıl Bilirsiniz ? By_EnEs

selam arkadaşlar siteye geleli çok oldu ama işden dolayı pek ilgilenemedim yani online olamadım bu durum zarfında beni ne kadar tanıdınız merak ediyorum

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Kardeşim Ben seni biraz çatlak braz sorumsuz biraz gıcık birazda arkadaş olarak tanıyorum.Sen her eve lazımsın bence.Bazen gıcıklığın tutsada seni seviyorum.Sen varya 10 numara adamsın.

wien06

V.I.P
V.I.P
Enes bende senin gibi forumda uzun zaman kalamiyorum. Bu yüzden forumdaki arkadaslar hakkinda biraz gec fikir sahibi oluyorum. Ama simdiye kadar seni tanidigim kadariyla paylasim ypmayi seven elinden geldigi kadar foruma bir katki yapmayi amac edinen üyelerimizden birisin.
Ayrica üyelerimizin yardim istedigi konulara gösterdigin duyarlilik senin yardimsever biri oldugunuda göstertiyor. Simdilik senin hakkinda söyliyebileceklerim bu kadar.

Yani kisacasi iyiki aramizdasin

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tanıdığım kadarı ile şakayı, ve eğlenmeyi seven, kalp kırmaktan uzak çekinen birisin. Paylaşıcısın. Bir de eklemeden geçemicem forumun her yerini karıştırmayı seven birisin :))

Tanıdığıma gerçekten sevindim Enes seni. İyiki varsın. Umarım askerden sonra da hep birlikte oluruz.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Oyun oynamayı seven..eğlenceli birine benziyorsun..

ayrıca yorumsuzun dediği gibii forumun her yerini karıştırmayı seven birisin...

arzum

Forum Tutkunu
Kısaca ben sana bay muhalefet demek istiyorum:) işim şakası seni tanıdıgıma memnun oldum eğlenceli bir kişiliksin.

kelebek-yorumsuz merak her zaman iyidir keşfetmek gibi hayatı anlamak gerekir sebebsiz yere kimse yaşamaz en iyi deli dolu yaşamak benim için en ideal favori bu fani dünyada

arzum by muhalefet demek isterken neden kasdettiğini tam olarak anlayaladım ?