• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beni Nasıl Bilirsiniz ? By_EnEs

e-PaCk

Forum Gururu
son zamanlarda paylaşımlarıyla dikkat çeken biri olmanın dışında bir de merakın var tabi. oyunlara da hevesli olduğun yukarıdaki yorumlarda ön plana çıkıyor. bana söyleyecek bir şey kalmamış hadi kaçtım ben ;P

arzum

Forum Tutkunu
kelebek-yorumsuz merak her zaman iyidir keşfetmek gibi hayatı anlamak gerekir sebebsiz yere kimse yaşamaz en iyi deli dolu yaşamak benim için en ideal favori bu fani dünyada

arzum by muhalefet demek isterken neden kasdettiğini tam olarak anlayaladım ?

çatır çatır cevap veren her lafa her söze bir karşılığı olan birisin bu kanıya nerden vardın dersen oyunlardan:) tabiki anlatabilmişimdir umarım.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Gerçekten duygularımı merak ediyorsan ben seni isyankar vurdumduymaz gençliğin verdiği bir asabilik içinde görüyorum.Yada öyle görünmeye çalışıyorsun.Bu ara düşüncelisin.Ama aslında iyi niyetli eğlenceli birisin.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Çok duygusal, çekingen, düşünceli, iyi niyetli ve bazen büyük derecelerde bunun zararını gören biri:)
Arada bi uyuzluğuda tutmuyor değil hani :P Ama olsun iyi özelliklerinin yanında bunun o kadarda bi önemi yok :D

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Enes çok duygusal ve derin çok derin düşünüyo bu yüzden bana göre kendini kapamış dış dünyaya bence biraz daha relax olması lazım:P

Onun dışın iyi biri kırmaktan incitmekten korkan biri aynı zamandada düşüncelerini sert bir şekilde belirten biri:D

Sevdim ben bu küçük kardeşimi :D hernekadar bana abla demesede ablanım işte=kop