• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Bir Şiirdi Nazenin

Uzaklar uzaklar... sana iyi gelmemiş sahram. Ayrılık gurbet özlem kime iyi gelmiş ki. Körüklemis de durmuş sevgileri hasretleri özlemleri... arkadaş da neye çare ki kimi zaman. Içindeki yangın yeri son bulmadiktan sonra belki bi kahve arası belki bi muhabbet. Başını yastığa koyuo bi damla göz yaşı akittin mi yine aynı yalnızlık yine aynı yangın yeri sarar yüreğini. Kac bakalım o zaman kendinden kacabilirsen. Ama biliyorum ki sarilman gereken şeyler var hayatında o seni kendine getirecek. ☺☺☺

Uzaklar uzaklar... sana iyi gelmemiş sahram. Ayrılık gurbet özlem kime iyi gelmiş ki. Körüklemis de durmuş sevgileri hasretleri özlemleri... arkadaş da neye çare ki kimi zaman. Içindeki yangın yeri son bulmadiktan sonra belki bi kahve arası belki bi muhabbet. Başını yastığa koyuo bi damla göz yaşı akittin mi yine aynı yalnızlık yine aynı yangın yeri sarar yüreğini. Kac bakalım o zaman kendinden kacabilirsen. Ama biliyorum ki sarilman gereken şeyler var hayatında o seni kendine getirecek. ☺☺☺

Canimm benimmm
Şair diyo ya hasretinden prangalar eskittim ben ondan daha çok hasretim :) sımsıkı sarıldım ona şimdiden ilaç herbiseyime..

Özlem ah özlem bir girdimi içe taaa damarlarında hissedersin. Hiç birşey geçirmeyi bırak hafifletmez bile. Canımmmmm sen kış girmeden oraların havasını almalısın. Geri dönüş daha zor diyeceksin biliyorum ama rahatlaman lazım senin.

Bu arada emin ol aklımdasın ama işte amalarım o kadar çokki. Yaşam düz bir çizgi değil sanki inişli çıkışlı grafik. Tam sabitledim derken bir anda tavan yada taban yapı veriyor.

Heeee birde sen pasta börek öğrenmene bak gelince yeriz ;)

Özlem ah özlem bir girdimi içe taaa damarlarında hissedersin. Hiç birşey geçirmeyi bırak hafifletmez bile. Canımmmmm sen kış girmeden oraların havasını almalısın. Geri dönüş daha zor diyeceksin biliyorum ama rahatlaman lazım senin.

Bu arada emin ol aklımdasın ama işte amalarım o kadar çokki. Yaşam düz bir çizgi değil sanki inişli çıkışlı grafik. Tam sabitledim derken bir anda tavan yada taban yapı veriyor.

Heeee birde sen pasta börek öğrenmene bak gelince yeriz ;)

Canımmm biliyorum telaslar tükenmiyo inş uygun bir vakit yakayip bir araya geleceğiz eninde sonunda
Gidemiyorum ben maalesef ama sesime dayanamayıp çıkıp çıkıp geliyorlar yanıma :) özlem hiçbir zamn bitmez bir sekilde bas etmeyi ogrenmeli çok sukur diğer herşey yolunda
Ya sen gel ben sana neler neler yaparım her biseyi biliyorum ben :))

Duymam gerekirmiydi :P hiç bişey ifade etmedi sanırım içimdeki tüm iyimserliği yitirdim ona karşı.
Kocaman yıllarla bogusmus gibi hissediyorum kendimi. Yorulduma filan girmicem hiç insan diniyo bir şekilde.
Umursamaz biri oldum çıktım hatta :P dersem de inanma :)
Ah ormana koşma imkanim olsa şimdi :/ elinden emziği alınmış çocuklar gibiyim. @sarp_efe fotoğraf yollayacakti sözde bana :D
Bu arada en kısa zamanda burda bir arkadaş edinmem lazim tek derdi yemek ve pasta tarifi olmayan birini istiyorumm içim sisti bu muhabbetleri yapmaktan :P
Neyse yazacak bişey de yokmuş ki ne yazsam diye geçirdiğim an zevki kaciyo :P
şimdi sana bir pasta tarifi verecem diyerek kahkaha atasım var yaa..:) sanırım kalleşlik bu olsa gerek..:D

Geri