• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Bir Şiirdi Nazenin

slm günlüğüm ben geldim.. :)

bugün hava çok acayipti..okula da isteksiz gittim.. tek bi ders için gitmek zor geldi.. :)

iyiki gitmişim.. Çok sevdiğim bi abim geldi.. süpriz oldu gelişi.. uzun zaman olmuştu görüşmeyeli.. dersten sonra uzun uzun konuştuk.. anlatacak ne çok şey birikmiş.. onunda öyle.. özlemişim ..

daha çok eskilerden konuştuk..beni en son bıraktığı gibi görmek tek korkusu.. o anlarda yanımda olamayışının acısını çıkardı .. ne varsa nasihattir deyip sıraladı bir bir..

yırtıp at dedi bana.. ne kadar kötü anın varsa sil gitsin aklından.. peki dedim yeterli mi ki.. unuttum demekle unutulur mu..
tam tersiyim aslında.. yaşadığım hiç bir şeyi unutmam.. yırtarım evet ..ama atmam.. attım dersem kendimi kandırmış olurum çünkü..

bi yerde çıkartırsın karşına yırttığım dediklerini.. bi kez daha yırtarsın.. her hatırlayışta bi parçaya daha bölersin.. ama unutmazsın işte..sonunda yırtmaktan görecek bişey kalmasada elinde.. unutmazsın..zamanla belki daha az yanar canın.. ama her hatırlayış acıtır yine de..

zaman her şeyin ilacıdır derler ya.. böyle bişey işte.. zaman geçtikçe yırtmaktan aklına gelmez yaşadıkların..hatırlandığı vakit çıkarır birleştirirsin tüm parçaları.. ama eskisi gibi görünmezler gözüne..

ama rahat ol hea.. :P takılı değilim hala bunlara.. minicik bi yere sahipler bende.. yırttım ufaladım hepsini.. :)

ve klasik cümle.. değişmissin dedi abim.. eskisi gibisin yine.. eski ben olmaktan daha fazla değiştiremem zaten kendimi.. artı olan artık sallamıyorum olayları.. o kadar.. :)

en güzeli buna sahip olmak işte günlüğüm.. yanında sevdiğin insanların olması.. o kadar zamandan sonra sanki hiç zaman geçmemiş gibi kaldığın yerden konuşabilmek onlarla..

sana uğramak geldi içimden.. :)

en son yazdığımı okuyunca güldüm.. güzel bi gündü.. bi daha ne zaman bi araya geliriz kim bilir..

yine uğraştığım biçok şey var bugünlerde.. vermem gereken cevaplar.. karşımda sabırsız bi sürü insan.. herkes ayrı bi beklenti içinde..
beni deli eden istedikleri cevabı alamayınca sanki konuşmuyormuşum gibi davranmaları..
görmezden gelinmek en çok kızdığım şey.. onlara karşılık bende aynı havayı takınıyorum bazen..
kararlı olduğumu anladıkları noktada vazgeçerler heralde..

bunun dışında okulda da bi sürü serüven .. sınavlardan önce hocanın gözüne batacak bi kaç hareket sergilemem kötü oldu.. ne kadar sorun yok desede.. biliyorum gözü üstümde.. :)
her zamankinden daha çok kullanıyo adımı.. allahtan yaptığım masumca bişeydi.. yani bence öyle.. :P seni tanımasam çok pis kızardım dedi.. :)

şanşsızlığımı şansımla aştım heralde.. :)

sonuç .. ard arda gelen olaylara alıştım .. artık sakinim herşeye karşı.. olmaz diyemiyorum.. ben varsam olur.. :)
stresli yorucu bi haftaydı..

kızgınım.. hemde çok..
sadece iki kelimelik bi cevap..
tamam bu kadarı benim merakımı biraz daha giderir dememimi bekliyo acaba.. kaçışları sinirimi bozuyo..
ulaşmama izin vermiyo..ve bu kadarıyla elimden bişey gelmiyo .. bekliyorum sadece bekliyorum..
sonrasında bana yazdığı sadece iki kelime..
yeter mi bu kadarı.. hakettiğim bu mu.. vazgeçmek herşeyden çözüm oluyo mu.. basit bi neden uğruna..
uzak olmak onun tercihi ..kendini toparlayınca dönecekmiş.. peki..
inş bunları gelip okursun..
içimden geçenler sadece bunlar değil..söylicem çok şey var..
olur ya belki uğrarsın.. sunu bil..
kızgınım..

ben geldim.. ihmalkarım sana bu günlerde.. :) günlük bişey bulunmuyo yazacak ..sen sıkılma diye yazmıyorum bende.. yoksa hergün aynı şeyleri dinlemekten usanırsın.. :)

koşturmaca içindeyim hep.. çogu şeyi kaçırıyorum bu yüzden.. bugünün tuhaflığından da hiç söz edesim yok.. :)
herşey üst üste kafam bi milyon oldu resmen..bide kuzenimin burda kalma çabası her zamanki gibi başarısız oldu.. :) konuşamadık doğru düzgün geceye ertelemiştik.. hala yarın okul var bahanesiyle izin vermediler.. :) bizdeki tesellide değişmedi yıllardır bu noktada Alişanın şarkısı dolanır dilimize.. kabüllenir boyun eğeriz.. :)

vee ..

"ikimize birden yükleniyorlar.. ama sen ağlama.. durma git buna da alışırım.. olmasanda seni yaşatırım.."

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Düzenleyen yönetici:
yoruldum,soluklanmak istiyorum artık..uykuya dalsam uyanmasam uzun bi zaman..
yada dursa zaman nefesimi toplasam..
bazen kendimi dünyaya sıkışmış hissediyorum..

günü toparladım geldim.. :)

o eski halimden eser yok şimdi.. :) gayet iyiyim .. bugün gezdim gezdim ve gezdim..:)
kahvaltıdan sonra ormana attım yine kendimi.. havalar güzelleşti artık fırsat buldukça ordayım.. :) güzelliklerini görmen lazım vakit nasıl geçti anlamadım bile.. babam tlf edene kadar.. :)
sonra babaannem geldi.. pat diye çıkıverdi karşımıza.. :) bi sürü laf tabii.. anlat anlat bitiremedi.. bende öyle.. :) fazlasıyla nazlandım bugün.. :)
yarın da bir sürü işim var ..şimdiden onların stresini çekiyorum.. uyumam lazım aslında ama uykumda yok.. :)
kendimi moda sokmam lazım ..yarın erken kalkacaksın uyu diye.. :) yada babam uyansada yatırsa.. yoksa benim yatacağım yok.. :D

Annemle başım dertte..odanda kitaplarınla değil mutfakta ocağın başında görmek istiyorum artık seni dedi yaa..bugünlerde hamarat komşu kızlarıyla geliyo karşıma..onlarda bu ilgiyi karşılıksız bırakmıyo hergün yeni bi yetenekle annemi daha da kışkırtıyolar bana karşı.. ama helal olsun vala o kadar şeyi sabahın köründe kalkıp yapmak herkesin harcı değil.. ki daha onlar bitmeden yarın ne yapsam düşüncesiyle beraberler her an.. bana uzak bunlar sevemedim bi türlü..

bide ben ne zaman bu kadar kıskanç olmuşum.. :) annem tamam da babamın da aferin kızlar harikasınız demesiyle kudurdum resmen.. o hışımla kalkıp dedim tamam ne istiyosunuz yapcam.. bıraktım dersi filan .. ilk sınavım sarma oldu.. :) zora koşuyolar ki biz haklıyız diyebilsinler.. :) sandıkları kadar da beceriksiz değilim hani.. :P teyzemden aldığım taktiklerle mis gibi bi saofra sundum kendilerine ..
bu sizi oyalar bi süre gelmeyin üstüme dedim.. :) sınav ders odaklanmam lazım.. da annem yine duramadı patlattı malum cümleyi .. elin oğlu diplomaya bakmazmışmış.. o elin oğlu her kimse şimdiden annemde bi yere sahip.. ki onun gönlü için beni eğitme peşinde.. dedim anne aşık olcak o bana aşkın gözü kördür görmez o bunları.. :D babamın yine bi bakışı yetti o anda.. :P

hayat senin hayatın istediğin gibi kurar yaşarsın deselerde.. ben kek yapmaya kalkıştığım anda yine kalıbı onlar koyuyo önüme.. o öyle olmaz ondan da olsun .. birazda şundan falan filan.. :)
okuldan sonra işimi elime alana kadarki süreç çok aksiyonlu olacak şimdiden seziyorum..

annem hiç büyümeyin istiyorum derdi bize hep.. arada haklıymışın be anne diyorum.. oyuncak ayımla ne kadar dertsizdim.. :)

Ah anneler can anneler. Yorulmak bilmezler ve bizlerinde yorulmamasını isterler. Tabi bu istek yine onlara göre bizim içindir. Bir gık de istersen lafı hiç çekmez ``yaptığın bana ise öğrendiğin kendine `` :)

Geri