• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Bir Şiirdi Nazenin

çok açıyorum senle arayı dimi.. :)

koşturmacalı bi haftanın ardından gayet sakin günlere girdim..
sonra halam çağırdı gel bi kaç gün diye.. yayla şöyle güzel böyle güzel.. kuzenlerde de bi sürü vaatler kandım geldim.. şu anda onların yanındayım ama hepsi derin uykuda.. :)
bi sürü saydırdım vala kuzenlerde de hayat yok ben gelmişim uyunur mu.. :P mikroskobiklerim olcaktı onların yerinde şimdi neler neler yapıyo olurduk.. :)
tek başıma takılıyorum kaç saattir.. hava da buz gibi adım attığımdan beri buraya halamın yeleğini üstümden çıkarmadım leylanın pembe mantosu misali yapıştı üstüme.. :))
bide burda tuhaf bi kadın var halamların komşusu tanışalı iki gün oldu bizde kal bugün diye hergün buraya geliyo .. amacı nedir bilmem ama korkutuyo beni.. kadının sesini duyunca uyuyo süsü veriyorm kendime.. :) arkamdan iyi güzelde çok uykucu diyomuş.. :D oğluda yokmuş niye taktıysa bana .. :)
kaç gün daha kalırım bilinmez dayanabildiğim yere kadar burdayım..

Kadın bizde kal deyince oğlundan falan sandım bende sahra çok durma oralarda ne olu ne olmaz :D

anlamıyorum.. kaç kez maruz kaldım bugün gene bu kelimeye..
ki hikayemi bilmiyosunuz bu kadarıyla karşımda anlamıyorum seni demeniz kaçınılmaz..
bi kitabı başkasından dinlemekle okudum diyemezsin..
neyse zararı yok .!zaten beni daha kimler anlamadı..

Ben Çiçekleri
Renklileri
Delileri severim
Birde delilikleri.. :))

içimdeki ben susmuyo gene.. ama her şeye çok karmaşık anlam yüklemeye gerek yok..
ilk aklına gelendir işte ilk hissettiğindir.. hani bazen soru çözerken düşersin ya.. aklına ilk geleni işaretlemezsin yanlış olur ya cevabın..
tamm işte cevap senin elinde ..

biliyorum bliyorumm bu durumda olmamam lazım.. ama ne bilim işte aklım başına buyruk bana uymuyo ki..
babama da başka türlü bişey diyemezdim hiç bakma öyle.. konuşmak kaç gün düşündürürdü onu bayrama dalgın girmesin.. :)
herşey yolunda bilsin bi süre daha..

bu aralar kimle konuştuğumu bi duysan.. :) odamda hiç abartmıyorum 5 yada 6 gündür bi çekirgeyle birlikte yaşıyorum.. :) nerde duracağıma o karar veriyo odayı ona göre hergün biçime sokuyorum.. :) ama alıştım artık ilk günkü gibi korkmuyorum kahvemide yapıp geçiyorum karşısına kıpırdamadan dinliyo .. zaten az kıpırdasa ben karşısında duramam içim bi tuhaf oluyo .. :D
hergün çıkarrken pencereyi açık bırakıyorum ama gitmiyo sevdi mi beni nedir.. :)

amaann işte günlük her zamnki ben hallerine giriyorum gene bayram bi geçsin konuşulacak çok şey var..
iyikilerimde var ve sanırım bu sefer keşkelerimde..
bunuda atlatırız..

Dönüp dolaşıp yine sende buluyorum kendimi..
Vala ne yalan söylim kafam bozukken keyifsizken sendeyim daha çok.. kötü gün dostusun yani.. :))

Bu sefer sıkılganım karşında.. içimde çok pis çekip gitme dürtüsü mevcut.. kapatıyorum kendimi odaya uzanıp düşünüyorum..neyi mi .. her bişeyi taa en baştan hatta..bundan sonrasının ne olacağını daha çok..

Herkeste o kadar çok fikir var ki benle ilgili.. hangisine sığarımla boğuşuyorum..her biri farklı bi ölçü farklı bi kalıp .. kimisi çok dar kimisi bol benlik değil hiç biri..bambaşka bi hal içindeyim.. kendime yabancıyım resmen.. çok çabuk sinirleniyorum tahammülsüzüm çoğu şeye..

Bazen kaçarsın ya herkesten öyleyim bende.. mekana sık uğrar oldum bu günlerde ama orası bile sarmıyo.. sulu göz olma yolunda ilerliyorum da hea.. ağlamıyorum ama gözüme bişey kaçtıyı sık kullanır oldum.. :)
Karşımdaki insanlara haksızlıklarımda oluyo galiba bu dönemde..onların ilgisine duyarsızım.. babamdan günde ikiden fazla uyarı almaya bile başladım düşün .. şaşırtıyosunla karşımda hep.. günün sonunda kendimi suçluyorum ama umursamazım da..

İstediğim çok şey değil ki.. beni bana bıraksalar bu kadar yorgun olmam belki..
Koşmaktan nefesin kesilir ya o kadar soluksuzum işte..

Geri