• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Bir Şiirdi Nazenin

Ah işte etmenler var ya o etmenler :) Ama biliyormusun bir zaman sonra anneni daha iyi anlıyorsun. Ve haklılıkları çok çok fazla.

bunu da biliyorum işte.. :) ama zamanı var bide beni biliyo..el oğlu diye başladımı cümleye kılımı kıpırdatmıyorum.. tüm inadımı takınıyorum vala.. :P taktik yapması lazım.. :D babam çok iyidir bu konuda.. benim dilimden konuşmayı bilir.. :)

bunu da biliyorum işte.. :) ama zamanı var bide beni biliyo..el oğlu diye başladımı cümleye kılımı kıpırdatmıyorum.. tüm inadımı takınıyorum vala.. :P taktik yapması lazım.. :D babam çok iyidir bu konuda.. benim dilimden konuşmayı bilir.. :)

:)))) Anneye baba az çıtlatsa iyi olur öyleyse. Bu el oğullarıda hep meşurdur :) Günlüge bu kadar mudahale yeter hemen çıkıyorum;)

iki saattir niye sana kaçmıyorum ben..

konuşmam gereken bi yığın şey var onunla.. bugün hepsinin ağırlığı çökmüş sanki üstüme..
yetmiyo artık zaman.. birlikte olduğumuz saatler sayılı.. büyümek ondan ayrı kalmakmış..
jelibonlarım nerdeydi benim.. ://

neler neler karalamışım sana .. bi sürü şey gelip geçmiş..
ama hiç onlardan bahsetmemişim.. her günüm onlarlayken..
bi hafta olacak nerdeyse.. geçer mi .. bu kadar şey geçmişse bu da geçer elbet..
içimde bi pişmanlık.. niye bi gün daha katmamışım onlarla hayatıma diye.. nerden bileceksin ki birden tepetaklak oluyo herşey kalakalıyosun öylece..
sebepler sinir bozucu saçma..
şimdi yine ah hayat diye başlayasm var cümleye ama yine sardı bana diyecek hayat.. :) şahit tutuyorum bende sadece..
ne desem dinletemiyorum kendime.. çıkaramıyorum aklımdan.. yeterli olmuyo hiç bi teselli.. hepsi birer harf yığını..
bu sefer sığınağım takmıyorum değil.. kader diyip geçiyorum.. ( bi arkadaşım sağolsun :) ) bu kez de ona sayıyorum ama..
çıkmazdayım ..

@Esr3 :))

günlüğüm ben geldimm.. :)

bugün dolu dolu bi gündü.. bi sürü güzel haber aldık.. beklenilen haber nihayet geldi..

ama benim için asıl bomba mavinin sessizliğini bozmuş olması.. uzun uzun konuştuk.. sessizlik bozulmuşsa bişeyleri atlatmş iyi demektir ki bu apayrı bi güzellik.. :) mesafeleri henüz aşamamış olsakta en azndan biliyorum artık nerde nasıl bu yeter şimdilik..

bu arada onlarla da bi araya geldik.. koskoca bi kaç haftadan sonra.. hergün aynı ortamda olsakta aslında o kadar özlemişim ki onlara yakın olmayı.. hiç bişey yokmuş gibi eskiden kalma bi günmüş gibi yaşadık dakikaları..
neden sorusundan kurtulmuş değilim hala.. aslında hepimizin bakışında gizli bu soru.. ama her bir soru işareti ayrı anlamlarda..

kim suçlu onlar mı ben mi.. yüz kere cevaplasamda.. bu soruyu hiç bi cevap tatmin etmicek sanırım..

neyse bugün keyifliyim diyordum.. :) ardından mikroskobiklerimle birlikteydik..bizlik haller sergiledik bol bol.. :)

şimdi arada düşüncelerime uyup koca bi off çekmek gelse de içimden.. harika bi gündü hala ağzım kulaklarımda dolanıyorum.. :D

Düzenleyen yönetici:
Geri