• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Bir Şiirdi Nazenin

Kim o, deme boşuna...
Benim, ben.
Öyle bir ben ki gelen kapına;
Baştan başa sen.. :) selam günlüküm Özdemirli giriş yapasım geldi.. :)

Bu günlerde duygusallığın dibine vurmuşum ki öyle böyle değil 24 saat derinden bi off çekiyorum.. :P sıkıldım da hea.. :D arkadaşım geldi bi haftadır çekti beni bu kuyuya çıkamıyoruzda.. elimde bi sürü atar vardı zaten bi de onla dertlendik.. en saçma şeye bile ağladık vala .. :D da nasıl bi işkenceydi o müzikler öyle odam dile gelse sayar söverdi bana ne çektirdin bee diye.. :D şarkının başında deli gibi seviyorum sonu Allah belanı versin.. ölesim geldi vala.. :P dedim en son al sevigini az ötede isyan et.. :) o gitti ama benim dengem şaştı resmen o da toparlanamadığı gibi beni de dağıttı gitti.. :D

Neyse ya.. Bu arada bi sürü hoşçakal var elimde.. kuzenleri okula yolluyoz iki si yok artık aramızda kardeşimde asker onuda yolladık.. son gecemiz diyip toplandık dağıttık gene.. :) sünük yedik.. :D güldük eylendik koklaştık en son gene ağladık koptuk..

son söz iki mısra..

Gidişini sorsam, zamansız bir yaprak dökülür takvimlerden..
Gel diyemem, yüzlerce mum birden söner kalır içimde..

Yaktırtma mumlarımı git eğitim şart.. :D

kim demiş sevginin tarifi yoktur diye.. benim küçüğüm çokta güzel söylüyo.. "ben seni çikolata kadar çookk çilekli vişneli dondurma kadar çookk elma şekeri kadar çookk dünyadaki karıncaların ayakları kadar çookk bir fil gibi kocaman seviyorum.." işte sevginin en güzel hali içinden geldiği gibi.. :)

sevgili günlük,
git ve bu şiiri sahibine fısılda ve de ki tospağa arkadaşından sana bir armağan ;)

güzel bahçeli bir ilkokulun penceresinden
dünyaya,
hayret, hasret ve biraz da
bayat bayram şekeri kederiyle bakan,
aklı canbaz, yanağı al,
sesi çilek aroması
bir çocuk oturuyor
gözlerinde...

öyle bakma çünküü.. yılmaz erdoğan.. :)

teşekkür ederim arkadaşım @tospağa .. :ahkalbim: armağanını sevdim şiirse bide bi kez daha severim..:D

Düzenleyen yönetici:
Babamın sözleri her zaman düşündürmüştür beni..ara ara özellikle banymış edasıyla dökülür kelimeler..bugünkü söz üstüne düşününce uzun zaman oldu doyasıya konuşmayalı..sebebi budur belkide bendeki gündemden bi haberken en uygun sözü oturtabilmesi yerine..
odama kapanırım sonra uzun uzun düşünürüm..üstü örtülmüş kıyıya köşeye tepilmiş ne varsa çıkartırım ortaya..düşerim bir bir peşlerine..bakışlar bi noktada sabit,vucut hareketsiz ama nefes nefese kalana kadar koşarım aslında..elime geçen zaten olandan farksızdır..toparlayıp geri örtecekken üstünü son bi bakarım ve şu soru gelir önüme..peki nolacak bunlar..cevapta belli ezberlemişim ki zaten..bilmem,ya dağ olurlar arkamda yaslanacağım yada yaslandığım an heyelana bürünüp örterler üstümü..
sonra amaaannn sahra topraktan geldik toprağa gideceğiz diyerek alakasız bi şekilde dönerim bedenime..
bi şarkı dolarım dilime uyurum uyanırım geçti sanarım.. :)

Geri