• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Bir üstündekinin sorusunu cevapla :)

Hiçbir şey olmuyor ne yazık ki. Böyle söylediğim belki birkaç dedikodu vardır en fazla. Hepsi o kadar. Keşke olsa şöyle değişik birşeyler.

Peki sizin " hadi canım daha neler " dediğiniz ne oldu son zamanlarda ( :

İnanırım diyebilirim, aynı burçtan 10 kişinin hali tavrı birbirine benziyorsa ve birbirlerini dünya üzerinde 1 sn bile görmemişlerse, tanımamışlarsa, demek ki var bunda bir iş değil mi ya? :)

Burcunuzun özelliklerini taşıdığınızı düşünüyor musunuz?

Dikkatli incelediğimde, bütün burçların özelliklerini taşıdığımı düşünüyorum. Bence herkes böyle. Balık duygusaldır diyorlar. Akrep sinirlidir diyorlar. Ama her insanda var bu özellikler. Şimdi kafamdan 10 tane burç uydursam. Size " siz x burcusunuz ve özellikleriniz bunlar " desem. Yüzde yüz inandırabilirim. :)

Dünyanın yaşının ortalama 4,5 milyarıncı senesinde doğduğunuzda, jüpiter gibi sizden 900 milyon kilometre uzakta duran devasa bir yapının, hayatınıza ve karakterinize ne derece etki edeceğini biliyor musunuz ?

( Ben biliyorum. Israr edersen söylerim. :p )

Dikkatli incelediğimde, bütün burçların özelliklerini taşıdığımı düşünüyorum. Bence herkes böyle. Balık duygusaldır diyorlar. Akrep sinirlidir diyorlar. Ama her insanda var bu özellikler. Şimdi kafamdan 10 tane burç uydursam. Size " siz x burcusunuz ve özellikleriniz bunlar " desem. Yüzde yüz inandırabilirim. :)

Dünyanın yaşının ortalama 4,5 milyarıncı senesinde doğduğunuzda, jüpiter gibi sizden 900 milyon kilometre uzakta duran devasa bir yapının, hayatınıza ve karakterinize ne derece etki edeceğini biliyor musunuz ?

( Ben biliyorum. Israr edersen söylerim. :P )

Dikkatli incelememişsin derim o halde. :)

Tabii, söylersen sevinirim.

1 metre kadar uzağında duran ortalama bir patatesin üzerine olan etkisi ne ise, Jupiter'in de o malesef. :p
Hele hele takım yıldızlar gibi astronomik birimlerin hakkaten AB olduğu kısımlara değinmek istemiyorum. İstanbul'da oturan birinin üzerine California'da olan bir kum tanesinin etkisi bile daha fazladır.

" Kafamı dağıtmalıyım " dediğinde hangi şarkıyı dinliyorsun ?

Her zaman değişir, aklıma gelen herhangi bir şarkıyı dinlerim. Hareketli olsun yeter.
Mesela bugün çok eskilere gitmiştim. Öfkeliysem Barış'ın Gün Olur isimli parçasını mutlaka dinler, dinletirim. Canımı sıkanın canını sıkarım yani. Ulan öfkelendim ya. :D

Siz Koç'lar çok kavgacıymışsınız, doğru mudur? :) Bak sen bunu benimle tartışıyorsun deminden beri, doğru demek ki. :)

Hiç te bile. Şuan o kadar sakin ve pozitifim ki, anlatamam. Ancak kavganın içine çekilmiyorum diyemem. Hiç bir zaman kavga etmek için bir hamle yapmadığım halde, sürekli kendimi kavganın içinde bulup, kaçış çabalarına başvuruyorum. Bu da saç baş ağartıyor tabii. :p

Sakinlik ve sessizlik hoşuna gidiyor mu ?

Geri