• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Bir üstündekinin sorusunu cevapla :)

Kahvaltı yapmıyorum. Çay dışında sabah saatlerinde tükettiğim tek şey sigara olabilir.
Ancak kahvaltı tarzı bir şeyler yemek istersem, domates yoksa domates salçası vazgeçilmezimdir. Ekmeğe sürer yerim, o derece seviyorum.

En fazla kaç saat uykusuz kaldınız ?

Hiç bu kadar uykusuz kalmamıştım yaklaşık 3/5 yıldır.
Bakın işte şu kadar uykusuz durabiliyorum heyo rekor kırdım yeni rekorum falan gibi takıntılarım yok. Standart bir insanım. Bu aralar saçmalıyorum sadece.

Siz en fazla ne kadar uykusuz kaldınız?

Hiçbir şeye sahip olmak istemezdim o şekilde. Çabalamak güzeldir. O vakit yaşamanın manası olmazdı.
Sadece su olabilir belki. Sabahtan beri, yani dün sabahtan beri toplasak 500 ml su içmemişimdir de.

Aklınıza birşey gelmediğinde ne yaparsınız?

Duygularıma başvururum. Mutlaka birşey söyler onlar.

Radikal bir şekilde, insanlar hayatlarında bazı eksiklikler yaratmalı mı ? Birşeye sahip olabilecekken, hatta isterken, ona karşı koymalı mı ?

Evet olabilir, benim de var o şekilde aslında yapabilecekken yapmadığım şeyler. Herkesin vardır illaki...
Bence insanlar karşı koymamalıdır.

Uykum geldi cümle kuramıyorum artık.

Ne sorsam sizce? Ne sormamı istersiniz? Buyrun soru.

Valla benim de uyku durumum kritik. Uykumu açması için şöyle sağlam bir fizik problemi olsaydı iyi olurdu. :p

Einstein mı daha büyük bir bilim insanı yoksa Newton mı ?

Ya bu bana sorulacak soru değil ki şimdi, Newton diyorum doğru ya da yanlış önemli değil... :)

Hangi sigarayı kullanıyorsunuz madem? :) Sizin gibi zor sorular sormuyorum ben kolay soruyorum. :honk:

:))) Bu da inanın zor bir soru. Eletronik sigara kullanıyorum. Ama çoğunlukla tütün kullanıyorum. Daha farklı bir havası var.

Size iyi sabahlar dileyip, kaçsam ayıp mı etmiş olurum ?

Geri