• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Burçların evlenme teklifi

Duymuştum ama herkes evde kaldığına göre yok olduğu kanısına vardım :D

Evde kalmak değilde gönlümüze göre olanı bulamamak :)
Mantıki olarak istesen bulursun hemen birini ama oda tercih meselesi tabi :D

Bunu arkadaşımın düğününde arkadaşın kuzeni dedi, kendisi nişanlanmış tabi bana evde kaldın yani diye gülüyordu :D
Dedim ki niye evde kalayım acelem yokki :)

Evde kalmak değilde gönlümüze göre olanı bulamamak :)
Mantıki olarak istesen bulursun hemen birini ama oda tercih meselesi tabi :D

Bunu arkadaşımın düğününde arkadaşın kuzeni dedi, kendisi nişanlanmış tabi bana evde kaldın yani diye gülüyordu :D
Dedim ki niye evde kalayım acelem yokki :)

İşin şakasındayım tabikii canım :)

Ona bakarsan kaç tane arkadaşım benim boyumda çocuklarıyla geziyor yarısıda yaza evleniyor en çok ben kalmış olurum bu durumdaki ben erken evliliklere manyaklık olarak bakıyorum :D Birazcık aileyle vakit geçirmeli insan, kendine kalmalı birazcık.. Zamanı gelir elbet evliliğinde herşeyinde ..

Hızlı yaşamanın bi manası yok sindirerek yaşamak en güzeli ( :

İşin şakasındayım tabikii canım :)

Ona bakarsan kaç tane arkadaşım benim boyumda çocuklarıyla geziyor yarısıda yaza evleniyor en çok ben kalmış olurum bu durumdaki ben erken evliliklere manyaklık olarak bakıyorum :D Birazcık aileyle vakit geçirmeli insan, kendine kalmalı birazcık.. Zamanı gelir elbet evliliğinde herşeyinde ..

Hızlı yaşamanın bi manası yok sindirerek yaşamak en güzeli ( :

Nasipten öte köy yok derler zaten :) Kaderin nerdeyse o seni bulurmuş
Uzaktan bi yakınımız abla vardı. Kız geçmişte o kadar kişiyi reddetti ee yaşta geçmeye başlayınca, daha önce isteyenlerden biri evlenmemiş adam tekrar istedi kız kabul etti :)
Ve evlenen arkadaşım da öyle o kadar çok terkedildi ki aynı kişi tarafından sonunda evlendiler :D
Sadece nerede ne zaman alnımıza yazıldıysa o olacak
Bazen kabullenemiyoruz ama sabretmek gerek bazı şeyler için :)

Geri