• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Doğrusuyla Yanlışıyla mini Etek

Konuyla ilgili şöyle bir söz dikkatimi çekmişti bir zamanlar mini etek sohbetlerinden birinde :D (tabii söz forumumuzdan dışarı)

Mini eteği seksi yapan, içine giyilmiş iç çamaşırının hayal edilmesidir.

ama şimdi mini etek giymiyorum tamam ammaa taytada bayılıyorum :D :P ki sahil kenarında yazlık mekanlarda bikini üstü vs tabikide mini etek giyiyorum :P

not ( neden ne giydiğimi açıklıyosam :D beğeniyorum da diyebilirdim :D :D )

Biraz açık olacak ama, doğrusu ben mini etek giyenlerin bacaklarına çok fazla dikkat çekmiyorsa bakmam. Ama merak ettiğim birşey var, giyilme amacı?

Gerçekten sıradan günübirlik bir kıyafet midir giyenlerin gözünde mini etek yoksa sexi olmak adına mı yapılıyor?? Ya da mini etek giydiğinde giydiği iç çamaşırına da dikkat ederler mi bayanlar?

Bunları bir bayana sormadım ama belki cevaplayan birileri çıkar diye buradan yazayım bari :)

merdivenden inerken ve cıkarken gerçekten dikkat edilmeli zeynoo :D merdivenin korumalıkları kapalı değil açıksa işte o an aşağıdakiler bayram moduna geçiceklerdir :D

Yerinde, zamanında ve yakışan şekilde giyildiğinde harikalar ortaya çıkabiliyor tabii ki :) Özenle seçilmiş yakışan mini eteği destekliyorum :D

mini eteği günlük bir kıyafet olarak tercih etmem. tatildeysem ve etrafımdaki ortam kişiler bunu kaldırabilcek nitelikteyse giyerim bunu giyorsan baştan aşağıya her şeye de dikkat etmek gerekir.

images?q=tbn:ANd9GcSB34aYxNF3nRLBZKnRBovbMHXQXYhZuBo_E50MxwyYPfbCl4NnXw.webp

örnek vermek gerekirse yukarıdaki boya karşıyım bu mini etmek giymek değil benim için giyinmemektir

images?q=tbn:ANd9GcSiFVKqWgyuwMGtzX9IUtFKrw_I1REfQPr-1JmTKCW03lM6oELm.webp

buysa mini etek olarak benim için en uygunudur :) :)

Geri