• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Doğrusuyla Yanlışıyla mini Etek

Mini Etek Giymenin Vücuda Etkileri
mini etek, kadınların eğilerek yapacakları işleri çömelerek yapmalarına yol açarak, doğabilecek bel ağrılarının önüne geçer.

.

Giysinler tabi sağlıklıymış ama aldığım bazı duyumlara göre bu yöntem fit ve uzun bacaklı bayanlarda daha etkiliymiş ..:D

Şaka bir tarafa bayanların giydiği mini eteklerle erkeklerden çok yine bayanlar daha ilgili ..erkeklerden daha çok bakarlar süzerler sonrada dürter kadının eteğine bak derler ..bakarsın.... oo bakıyorum gözlerini alamıyorsun derler ..ee sen bak dedin dersin ..yooo yinede kurtuluş yok.:D ben bak dedim diye sen bakmak zorundamısın derler .:D

giyen siz göstersen siz suçlu biz ah kadınlar ..:D

Yakışmış yakışmamış her neyse.Bazen çuval giyse bile yakışır insana.Moda olabiliyor da.Yok yırtık pantolonlar yok tarla çizmeleri. Modanın girdabına girmiş durumda. Yakışmasa herkes hem fikir giyilmesin diye. O yüzden onu geçip yakışanlar üzerinden yorum yapıcam. Her yakışan her yerde giyilir mi? Yanından geçerken belki de muhattap bile olmayacağın karakterde insanlara görsel bir şölen sunuyorsun sen. Kapak fotoğrafı çektirecek sanatçılar para alıyor ama sen ücretsiz göz ziyafeti sunuyorsun. Bu kadar mı iyi bir insansın?Ya ben giyerim başkalarına bakmam yürür giderim diyenler? Yani yorumların bazılarında da geçtiği gibi bayanlar bile dönüp size bakarken erkeklerin bakması abes olmasa gerek. Haa baktıktan sonra da niye baktın dememeli. Sonuçta güzele bakmak sevap türünden bir mantığa sahip kesim var. Erkekler için söylemesi kolay. Giysin abicim yakışıyor . Yanındaki bayanlar için de %100 bu düşünce tutarlı mı onu konuşmak lazım. Hee zaten aynı mantık düşünüyorsa bu kardeşimiz oturup da bu konu üzerine konuşmanın anlamı yok.

Geri