• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Doğrusuyla Yanlışıyla mini Etek

Biraz açık olacak ama, doğrusu ben mini etek giyenlerin bacaklarına çok fazla dikkat çekmiyorsa bakmam. Ama merak ettiğim birşey var, giyilme amacı?

Gerçekten sıradan günübirlik bir kıyafet midir giyenlerin gözünde mini etek yoksa sexi olmak adına mı yapılıyor?? Ya da mini etek giydiğinde giydiği iç çamaşırına da dikkat ederler mi bayanlar?

Bunları bir bayana sormadım ama belki cevaplayan birileri çıkar diye buradan yazayım bari :)

İnan buna güldüm şuan. Amaçlarını bilmiyorum. Ama dikkati iç çamaşırına çekmek için mini etek giymelerine gerek yok diye düşünüyorum.

Okuldan örnek vericem
Kız-erkek karışık şişe çevirmece oynarlardı birbirlerine iç çamaşırı renginden tutta en namahrem soruları bile sorduklarını hatırlıyorum. Aynı sınıftaydık duymamak imkansızdı.

Ve yine aynı şekilde şimdi bayanlar rahatlıkla iç çamaşırı reklamlarında oynayabiliyorlar.
Yani iç çamaşırının onların gözünde değeri olduğunu sanmıyorum. Olsa zaten mini vs giyemezler, yada iç çamaşırıyla dolaşamazlar.

Kendi gözümle bakarsam benim ayıp diye nitelendirdiğim şeyler. Şuan bile bu mevzu hoşuma gitmiyor ama toplumun şuan ki gerçekleri bunlar.

cemrecim işte o paylaştığın 2. resimdekiler giyilebilir olan etekler ki koşullar uyduğunda bende giyiyorum onu :P şu resim olayı süper olmuş işte ellerine saglık :D :D

Geri