• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Gezi Parkı'nın Yerine Ne Yapılacak ?

Gezi parkı meselesini aşan bu durum tüm yurda taşınmış durumda halk sokakta. Suan bulundugum yerde insanlar buyuk tepki icinde, tencere tava sesleri sloganlar mahalleyi inletiyor. Burada halka düşen insanca tepkisini verirken provakasyona gelmemesi.

Gezi parkı meselesini aşan bu durum tüm yurda taşınmış durumda halk sokakta. Suan bulundugum yerde insanlar buyuk tepki icinde, tencere tava sesleri sloganlar mahalleyi inletiyor. Burada halka düşen insanca tepkisini verirken provakasyona gelmemesi.

Abla gelmiyor ki... Eyleme giden tüm arkadaşlarımdan aldığım haber, olayı karıştıranların belli bir grup olduğu ve arada sivil polislerin olduğu... Halk davullu zurnalı tepki vermekten nerelere geldi... Polis şuan bizim orada işkencelere geçti :(

Bizim burada da acayip bir sessizlik var..Anlamış değilim..Buranın belediyesi bunlarda değil ondan mı acaba ? Yerel seçimleri kazanamadılar ama genel seçimlerde öndelerdi..İlginç bi tezat var burada da

ve iyide oldu en azından artık o eski herşeye boyun eğen toplum olmadığını başbakanda anladı

dostum bunu nasıl yazabildin orda türk bayragının yanında aponun posteri cirit atıyor neresi iyi oldu bdp lilerin yanında mhp liler saf kurmuşlar chp liler kalabalık olsunda kim gelirse gelsin tarzında bi duruşları var .
polisin kafası gözü yarılmış halk perişan olmuş bankaların çamları dükülmüş dükkanlar yerle bir . akp nin değil tc nin valilik binası taşlanıyor .polis arkadaşımı arıyorum panik ve korku sesinden anlaşılıyor bize insan gibi davranmıyorlar ellerine geçirseler öldürecekler diyor .. bu saatten sonra benim için milliyetçilik türklük vatanseverlik gibi kavramlar ortadan kalkmıştır . paramın olduğu yer benım vatanım dilini konuştuğum herkes benim halkımdır

.tc ye ne olursa olsun 3 dedemi şehit verdik yokluk içinde yetim büyüdük ve askerde şehit verdiğimiz abimin baş ucunda sallanan türk bayrağının yanında istanbulda eşkiyanın posteri bayrağı sallanıyor ve oradaki hiçkimse buna bişey demiyor . artık bu duruma klavyemden tek harf yazacak değilim . eğer yazım çok ağır oldu ise yönetici arkadaşlar silsinler ...

Yok ağır gelmedi herkes düşüncesini söylemekte serbest ama demişsin ya Türk bayrağı yanında başka bayrak var diye onunda sorumlusu biz değiliz meydana doluşmuş bir sürü insan vardı bunun içinde malesef başka partilerin elemanlarıda vardı elimizden bişey gelmez zaten otobüsleri kaldırımları atm taşlayan direnişciler değil o dediğin particiler..Polis korksun zaten kimse onlara taş atmadı ilk onlar başlattı o kadar fotoğraf video var izle hocam hiç birinde polisin halka güzel yanaştığını gösterir tablo yok sabah 5de çadır yakıyor bunun neresi adalet adam napmış ona ağaca sarılıp uyumuş bunun hiçbir şekilde savunması olmaz kabul edemem..

Geri