• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Haftanın Konuğu Schweppes

*Ne iş yapıyosun ?
*Kaç kardeşsiniz ve sen kaç numarasın :P?
*En son hangi kitabı okudun ?
*Gözlerin ne renk ? :D

~Devamı gelicek :P

hımmmm ne sorsam ki :D merak ettiğim çoğu şeyi öğrenmiştim zaten :

peki soruyorummmmmm :D

ayakkabı numaran kaç ? 37
en sevdiğin renk ? kırmızı ve siyah
o senin çok sevdiğin şeytanının adı :P ( bunu cevaplamasanda olur :P :P ) :) msnden sölerim :P

şimdilik bukadar :P :P

Sana klasik bi soru :D
Forumla nasıl tanıştın? :)

yanlış hatırlamıyorsam efsane kartal kırmızı aracılığıyla üye olmuştu bende efsane kartal aracılığıyla :D

*Ne iş yapıyosun ?
*Kaç kardeşsiniz ve sen kaç numarasın :P?
*En son hangi kitabı okudun ?
*Gözlerin ne renk ? :D

~Devamı gelicek :P

4 kardeşiz ben tabikide 1 numarayım :P
En son..isim hafızam pek yoktur ismini hatırlamayamdım ama sanal bir aşkın konu alındığı bir kitap okudum
gözlerim kahverengi:D

devamını sabırsızlıkla bekliyorum :P

Aşkın sendeki tarifi ne?

AŞKKKK Tarif edilebilir mi bilmiyorum...bana daha çok özlemi,hasreti anımsatıyor,sıcak bir dokunuşa masum bir öpücüğe duyulan kocaman özlemin içini buz gibi yapması ve gözlerden akan yaşların o buzları sıcaklığıyla eritmesi...Sabırsız beni bile sabretmeye alıştırdı aşkk çok şey öğretti çok şey aldı bendenn belki ama mutluyum yinede :) Birini bekliyosun aylarca günlercee geçmiyor zaman sonra kavuşuyorsun ona ama onlayken durmuyor zaman durduramıyosun...Dahada uzatıyordumda sildim soruyla alkasız kaçtı duygusala bağladım :) Aşkın tarifi şu aslında baklava içinde karabiber :) tatlı tatlı yerken bazı yerlerinde biber ağzına gelip yakıyor sen ya devam ediyorsun yemeye yada bırakıp atıyorsun :)

Geri